Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Muszáj a lakhelyed szerinti...

Muszáj a lakhelyed szerinti védőnőhöz menni?

Figyelt kérdés
Nem akarok a városomban lévő védőnőhöz menni az elején, van lehetőség másik városba menni?

#védőnő #első #másikváros #nemakarokelőszöridemenni
2018. júl. 23. 15:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Körzetekre van kijelölve, lakóhely szerint, nem választhatsz másikat. Ennek nyilván praktikus oka, hogy majd ki is kell járnia hozzád.
2018. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Muszáj oda menni, ahova tartozol. De le lehet mondani teljesen a "szolgáltatást" és akkor békén hagynak.
2018. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
#2 én úgy tudom, hogy egy 2017-es jogszabály miatt már nem lehet lemondani a védőnői szolgáltatást.
2018. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Én nem abban a városban jártam, hanem egy másikba ahol dolgoztam. Annyit kellett tennem, hogy megkértem az unokatesómat, hogy ideiglenes tartózkodási helynek az ő lakcímét adhassam meg.
2018. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Igazából nem kell hozzá lakcím, az a fontos, hogy életvitelszerűen hol tartózkodsz. És valós címet kell megadnod, mert ki fog menni hozzátok.

Én is az ideiglenes lakcím szerinti védőnőhöz járok, de azért, mert itt lakom, ezen a címen albérletben. De akkor is hozzá kéne mennem, ha nem lennék bejelentkezve albérletbe.

És a hármasnak igaza van, már nem lehet lemondani.

2018. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos a körzeteshez kell járni és nem lemondható.
2018. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Jesszus, már lemondani se lehet? Ez kriminális! Még jó, hogy több gyereket nem tervezek. Ha meglátom, átmegyek a túloldalra, még most 5 évvel később is! Miért csak az anyákat lehet így korlátozni? Akkor legyen már minimum elvárás IQ és EQ terén a védőnőkre is!
2018. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Ahová a baba születni fog, aszerinti védőnőhöz kell menni.
2018. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

#4

Ez érdekes, én is unokatestvéremhez voltam bejelentve tartózkodásira (a nagyobbik gyerek iskolája miatt volt fontos), ténylegesen onnan pár utcára laktunk, ami már másik körzet, és a védőnő csak a tényleges fizikai tartózkodás szerinti lehetett. Bár nem bántam, sokat költöztünk már, és ő volt a legjobb mind közül. De már nem lakunk ott.

2018. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó, ez nem igaz.


Ahol életvitelszerűen élsz oda kell járni.

Az én babám már nem ide fog hazajönni, ahol most élek. De ott kell védőnőhöz járni, ahol aktuálisan élsz.

2018. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!