Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magán egészségközpontba...

Magán egészségközpontba jelentkeztem be, kellett volna mondanom, miért jövök?

Figyelt kérdés

Szóval ez egy nagy magán egészségközpont, mindenféle magánrendelés van benne, csak egy a sok közül a nőgyógyászat. Viszont minden rendelésre egy központi email címen lehetett időpontot kérni. Még soha nem jártam ott, és a nőgyógyásznál sem, de kinéztem egy nőgyógyászt akit sokan dicsérnek, és kértem hozzá egy időpontot (csak így, hogy Dr. XY nőgyógyászhoz szeretnék ekkora egy időpontot). Kaptam is, visszaigazolta az információs hölgy, hogy beírtak arra az időpontra.

Csak utólag jutott eszembe, hogy kellett volna mondanom, hogy pontosan miért megyek nőgyógyászhoz? Amúgy terhesség megállapítása miatt, első alkalommal mióta pozitívat teszteltem (akkor leszek 7 hetes).

Szóval ezt kellett volna előzőleg mondanom, vagy mindegy nekik hogy pl. rákszűrésre megyek vagy terhesgondozásra?


2018. júl. 24. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy nekik. 7 hetesen pont jókor mész.
2018. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha fontos lett volna nekik, rákérdeznek :)
2018. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A dokinál majd konkrétan kérdezz rá, hogy elvállalja-e a terhesgondozást és a szülés levezetését. A nagyon közkedvelt dokiknak annyi kismamája van, hogy nem tudnak mindenkit bevállalni. Ráadásul ők állandó rohanásban vannak, van, aki a vizsgálatokat és a szüléseket is "pörgeti" emiatt.
2018. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!