Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magan orvos vagy sztk? Keso...

Magan orvos vagy sztk? Keso az idopont vagy menjek masik dokihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 hetes kismama vagyok.

Nem voltam meg dokinal.

Ismerosok azt ajanlottak hogy elso vizsgalatra ne menjek meg magandokihoz. Igy idopontot kertem a nyiregyhazi nogyogyaszatra viszont csak szeptember 3.ara kaptam idopontot.

Orulnek ha minel hamarabb mehetnek mar dokihoz, szeretnek megnyugodni hogy minden rendben van a picivel.

Mit gondoltok? Megfelelo a szeptember 3 vagy keressek mas dokit?

Koszonom a valaszokat!



2018. aug. 2. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most 7 hetes vagy, akkor a szeptember nagyon késői!


Fontos, hogy lássák jó helyen van-e.

2018. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En maganhoz jartam mindig. Harom gyerekem van. Mar rogton maganhoz mennek a helyedben.
2018. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen akarsz először orvoshoz menni? Az eléggé későn van. 7-8 hetesen illik megejteni az első vizsgálatot, meg megkezdeni a terhesgondozást. (Védőnő felkeresése, kiskönyv, rutin labor). 11 hetesen már nem fogsz időpontot kapni a legfontosabb, 12. heti UH-ra (13+6-ig végezhető el). Keress másikat. De nem hiszem, hogy Nyíregyházán nincs nőgyógyászati ambulancia, ahova besétálsz és kivárod a sorodat.
2018. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem menj magánba, ez az időpont már későn van nagyon. Amúgy is van itt pár bunkó nődoki nyíregyen, akik sztkban különösen parasztok.
2018. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem is ertem oket egyebkent akkor.

Direkt mondtam a doktornonek hogy mar 7hetes vagyok.. es azt mondta hogy akkor szeptember 3an menjek.

2018. aug. 2. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:
A második terhességnél 9 hetes terhes voltam,mire először orvoshoz mentem. Addigra adtak időpontot. Ha gond lett volna úgyis mentem volna előbb az ügyeletre.
2018. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia.

Én a helyedben magánorvoshoz mennék.Nyíregyházán szültem,ha nincs orvosod nem igazán foglalkoznak veled.

2018. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintetek felelőtlen vagyok, ha nincs magán szülészorvosom? Egyszerűen képtelen voltam megtalálni a megfelelőt - többen szabadságra mennek a gondozásom végén, illetve a szülésemkor. a terhesgondozóban is normális orvosok vannak, meg ügyeletben is.
2018. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagy felelotlen, viszont tenyleg jobb otlet a magandoki. Sokan azt ajanlottak mar nekem is. Es en is ezt valasztom.

Tapasztalatok alapjan amiket hallottam.. sajnos de tenyleg nem foglalkoznak veled ha nincs fogadott orvosod :(

2018. aug. 14. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Orosz dokit dícsérik ott. Szerintem is menj el.
2018. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!