Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mással is előfordult már,...

Mással is előfordult már, hogy bunkó volt vele az orvosa?

Figyelt kérdés
Ma voltam 18 hetes ultrahangon és ahogy ott bántak velem az nagyon felháborított. Ez az első terhességem és nem igazán tudom még, hogy mi hogy működik/mit kell tennem egyes helyzetekben. A nőgyógyász majdnem hogy veszekedett velem, hogy húzzam lejjebb a nadrágom. Végülis semmit nem mondott, ami elég bosszantó. A baba nemét is ki kellett húzni belőle. Miután pedig végzett, rám dobta a papír törlőt és ment tovább a dolgára. Arra is gondoltam már, hogy azért volt ilyen velem, mert elég fiatalnak nézek ki (16-nál többnek nem igazán látszom), pedig már 20 elmúltam. Más is tapasztalt már hasonlót?
2018. aug. 6. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezért járok magándokihoz. A legtöbb orvos minősíthetetlenül viselkedik..már ha nem fizetsz neki.
2018. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára nem a korod miatt, mert a kartonodon, leleteiden szerepel, hogy mikor születtél. Bunkók előfordulnak, de én keresnék mást, nem tűrnék hasonlót a pénzemért cserébe az orvosomtól. Sztk-n pedig lehet imádkozni, hogy jót fogjon ki az ember.
2018. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az sztk-s rendelésen kb. ez van, semmi köze a korodhoz, 30 fölött is van, aki így szól a kismamákhoz. Ridegség, futószalag, persze van sok normális is. Ő neked nem az orvosod, az az orvosod, akihez rendszeresen jársz (magánba) és végigviszi a terhességedet, majd a szülést is. Nekem volt/van orvosom, jártam magánba, de a központi gondozóba is kellett. Volt ott vegyesen kedves orvos és bunkó orvos. Utóbbi is lepergett rólam, mert a saját dokim a lényeg, meg azért 30 fölött, többedik terhességgel ismerem a járást. Sajnálom, hogy rossz élményed volt, de nem neked szólt, ne vedd a szívedre.
2018. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyanról, hogy a fiatal kismamákkal még rosszabbul bánnak egyes orvosok. Ezért gondoltam, hogy ez lehetett a baja. Fontolgatom, hogy fogadok egy magánorvost, mert nem szeretnék emiatt idegeskedni
2018. aug. 6. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezt a fiatal kismamák gondolják csak, hogy azért bunkó velük az orvos, mert fiatalok. A bunkó orvos bunkó a 18, 28 és 38 éves, kövér, sovány, alacsony, magas, szőke, barna kismamákkal is. Nem kell mindent magunkra venni. 😉 Ettől függetlenül jól teszed, ha keresel egy fix orvost, biztonságérzetet ad az állandóság.

33/N

2018. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizony... a bunkó orvos, bunkó még az ott dolgozó kolléganővel is ha kismama. Tapasztalat.


Én egyszer voltam kollégánál, és aztán gyorsan kerestem egy magánorvost.

2018. aug. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ezt eyszerűen nem szabad hagyni.

Keress magánorvost, a helyzetet pedig kérd ki magadnak a helyszínen ÉS írásban is, az illető felettesének címezve.


Addig mernek így viselkedni, amíg szó nélkül lenyelitek.

2018. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak a fiatalokkal es nem csak a kismamakkal ilyenek. :/

Nekem gyerekkorombol is mindenfele szakorvostol szinte csak hasonlo elmenyeim vannak.

2018. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!