Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Attól hogy hüvelyi ultrahang...

Attól hogy hüvelyi ultrahang lesz, miért nem mehet be az apuka a legtöbb helyen? Csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Miért tiltják ki az orvosok a vizsgálatról? Nekem ez fura, hiszen nem párszáz évvel ezelőtt vagyunk, amikor még a párok nem látták egymást meztelenül, és takaró alatt sötétben volt szokás a szeretkezés is. :) Nekem a párom előtt akivel évek óta együtt élek, nincsenek titkaim, vagy szégyenlősségem. Verőfényes napsütésben is látni szokta a testem, és a nemiszervem. Simán járkálunk itthon ruha nélkül, bemegyünk egymáshoz a wcre is ha kisdolog van, látott már borotválkozni, tampont feltenni. És simán kitárgyaljuk az én hüvelyfertőzésemet vagy az ő aranyeres gondjait, ha úgy adódik. Szerintem egyikőnknek sem okozna lelki törést, ha meglátna szétett lábbal az orvosnál, főleg hogy a baba miatt megyünk, akit ő is szeretne látni. Mivel van rajtam súlyfelesleg, valószínűleg több hüvelyi uh lesz, de akkor a párom hónapokig ne is jöjjön be?
2018. aug. 16. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy vettem észre, hogy ezen valamiért inkább sztk-ban problémáznak... Magán dokinál simán bejöhetett a párom, pedig még véreztem is a vizsgálatkor, nem is kicsit...
2018. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ahova én járok, ott bejöhet, ez elég eltùlzott általánosítás. Ha nem tetszik, azólj az orvosnak, h bejönne a férjed is, vagy menj másik orvoshoz. Ennyi.
2018. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Kettesnél a pont.
2018. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nincs rá semmi okuk szerintem, csak mert azt úgy szoktuk, meg 30 éve még az apukák gyárban dolgoztak és nem jártak uh-kra, mert nem is volt szinte sehol, bla bla bla.
2018. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem az orvos döntése. Jogod van ahhoz, hogy egy kísérő bemenjen veled a vizsgálatokra.
2018. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindegyik uh-ra elkísért a férjem. Eőször megkérdeztem, hogy bejöhet-e velem, de soha még csak csúnyán se néztek rá ezért.

Rajtam is van plusz, de 12. hét után csak hasit csináltak.

2018. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Velem még a rákszűrésre is bejött. 😅 Nem teheti meg az orvos, hogy nem engedi be, ne izgulj!
2018. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Magán dokihoz járok, ugyan oda már 10 éve. A nagyobbik fiamnál bent lehetett a férjem, a kisebbiknél is azt hiszem, na a 3. Babámnál kiküldte a doki. Furcsállottam, de egy szót sem szóltam. Azt mondta a doki, h majd a hasira bejöhet.
2018. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Engem meg az érdekel, mi a francnak oda a párod.
2018. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Kedves utolsó!

Lehet, hogy a te párodat nem érdekli a gyereke, de tudod, vannak olyan apukák, akik szeretnék látni legalább Uh-n a gyereküket, mert sok más módon nem vehetnek részt a terhességben!

2018. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!