Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

20 hetes és 6 napos terhes leszek a 2. genetikai uh-n. Nem gond?

16 hetesen kértem időpontot, 20+6 hétre kaptam. Még időben leszek?

Most 18 hetes vagyok. Úgy gondoltam bemegyek a körzeti kórházba jövő héten biztos ami biztos. De érdemes elmenném még majd 21 hetesen is?

2018. aug. 26. 12:50  Privát üzenet  

A válaszok
Szia. Én is ugyan így vagyok. Csak nekem 18. Héten lesz. Kicsit aggódom de azt mondta ták nem baj mert addig a baba sokat fejlődik és jobban ki tudják szűrni a bajt. Szóval sztem nyugi

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. aug. 27. 18:54 Privát üzenet

nekem 21 hetes 1 naposan csinálták. nem vagy elkésve, főleg,ha minden rendben lesz. legalább már minden jobban látszódik :)

akkor lehet csak késő, ha valami gond van, mert így kevesebb időd lenne új vizsgálatra és a döntésre. de ilyen úgy sem lesz. minden rendben fog menni.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. aug. 30. 14:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

# 3/3Időpont 2018. szept. 1. 13:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
5+4 napos terhes vagyok! Ma kell mennem fogászatra. Ilyenkor semmilyen érzéstelenítést nem kaphat a kismama?
9 hetes 3 napos terhes vagyok! Most este amikor ki mentem a mozsdoba egy kozepes mennyisegu barnas folyas tavozott belolem! Ehez jon meg hogy kb ket napja nagyon eros derek...
Most vagyok 9 hét és 6 napos terhes . Szinte minden nap hányingerem van és alig múlik, ez meddig tart?
Lehetek terhes így? Ciklusom 11. Napján este szeretkeztünk,28-29 napos ciklusaim vannak! Megszakítással, de a párom azt mondta lehet pici belém ment, de nagyon minimális. Mit tegyek?
A harmadik terhes ultrahang vizsgálatra csak 32+1 napos koromra kaptam időpontot. A terhes kiskönyvben 30-32. hét szerepel, de a neten 28-30. hét között ajánlják a vizsgálatot. A...
Nálatok is volt ilyen? Most vagyok 11+4 napos terhes. Hallották ilyen korán a szívhangot?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!