Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fogadott orvos díjazása...

Fogadott orvos díjazása szülésnél. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi a megfelelő hozzáállás a kismama részéről? Kérdezzek rá, hogy mennyit kér, vagy várjam meg, mennyire leszek vele elégedett és majd az alapján döntök az összegről?

És szerintetek mi a "reális" összeg manapság?


2018. szept. 5. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Van olyan doki akinél fix összeg a szülés,van olyan akinél te döntöd el mennyit adsz.Második alkalommal kérdeztem rá a fogadott orvosomnál az összegre.Amennyit gondolok volt a válasz.Mi 50 e körüli összegre gondoltunk+ha van vmi extra raktunk volna hozzá.Végül szabin volt mikor szültem..
2018. szept. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Sokan azt mondták nekem hogy amennyit kér vizsgálatonként ahhoz rakjak egy nullát és annyit adjak szülésnél.Nálunk 15e volt egy alkalom,tehát 150et kellett volna adni de én ezt rettentő soknak gondoltam...
2018. szept. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk az orvos a terhesgindozadi díj tízszeresét kérte, 160.000 forintot. Arról és a terhesgondozadokert fizetett összegről egyaránt számlát kaptam.
2018. szept. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is második alkalommal rákérdeztem. Megmondta, hogy 150 ezer. Hááát még jó, hogy ültem... de ha olyan elégedett leszek vele, mint a gondozások alkalmával, akkor nekem ennyit megér.


Nyugodtan kérdezz rá, ne szégyenlősködj, p el ő sem lesz az. Szemrebbenés nélkül fog válaszolni.

2018. szept. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi javítok, valahogy töröltem pár szót:


Ne szégyenlősködj, mert hidd el, ő sem lesz az.

2018. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát valahogy meg kell kérned, hogy legyen ott szülésnél, hogy szeretnéd felfogadni, hogy netán munkaidején túl is érjen rád, mert attól, hogy hozzá jársz, nem evidens, hogy mondjuk x. hónap múlva még abban a kórházban fog dolgozni vagy nincs-e várhatóan szabin (szerintem arra is érdemes rákérdezni, mi van, ha ő nem tud bejönni). És szerintem ekkor érdemes rákérdezni "többek között" az összegre is. Vagy mond egy konkrétat, amitől lehet, hogy dobsz egy hátast (ha épp nem fekszel :)) ) vagy annyit mond, hogy amennyit gondolsz.
2018. szept. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Nyugodtan rákérdezhetsz, neki ez már természetes. Én megmondtam neki: "Doktor úr, én szeretném ha az ön segítségével születnének a babáim, amennyiben elvállalja, mennyi ennek az anyagi vonzata?"

Doki: "Hát figyeljen, én 150 ezer forintért szülesztek, és el is vállalom."

Na nekem ennyi volt :D

2018. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk minden dokinak fent van a neten az ára és természetesen erről számlát is kapunk.
2018. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi megkérdeztük azt mondta hogy amennyit gondolunk ha egyáltalán gondoljuk, a terhesgondozás 17.000 volt, mi 150.000 ezret adtunk végül de nagyon elégedettek voltunk mindennel, az orvos tényleg jelen volt és sokat segített. Ez évekkel ezelőtt volt, azóta magánkórházban dolgozik mi meg a másodikat várjuk, itt nyilván nem kap külön hanem a kórháznak fizetünk.
2018. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Off: Most komolyan idejönnek azok a nők lepontozgatni mindenkit aki eleve nem is akart, esetleg nem tudott felfogadni orvost?


Mindenki hasznosan válaszolt a kérdésre. Az, hogy valaki nem ért egyet az általunk fizetett összeggel attól még nem kell lepontozgatni...

2018. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!