Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debrecen környéki kismamák...

Debrecen környéki kismamák véleményére lennék kiváncsi?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Kislányomat a Klinikán szültem 2éve volt fogadott orvosom így nem volt gond hogy ott szüljek.

Viszont az orvosom már csak magánrendelésen elérhető.

Ha vidékiként a klinikára szeretnék járni terhesgondozásra annak van valami hátulütője?

Köszönöm a vàlaszokat :)


2018. szept. 18. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hátulütője nincs, csak tudtommal nem lehetséges. A nem debreceniek a Kenézy-hez tartoznak. Fogadott orvos kell neked a klinikához.
2018. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kenézyhez tartoznak a vidékiek.

Mehetsz a Klinikára, de az fizetős lesz. A vizsgálatok is.

2018. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz a Klinikára, de célszerű dokit választani! Doki nélkül lehet, h megpróbálnak elhajtani. Viszont a vizsgálatokért nem kell fizetni.
2018. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem debreceniként voltam már a Klinikán nőgyógyászati vizsgálaton úgy, hogy nem volt fogadott dokim. Senki sem hajtott el emiatt, ugyanúgy megvizsgáltak, mint a debrecenieket és nem került semmibe. A terhesgondozás részét sajnos nem tudom, szerintem érdemes felhívni az ambulanciát, biztos segítenek. Még az jutott eszembe, hogy annyi hátulütője lehet, hogy amennyiben mentőt kell hívni, akkor úgy tudom a vidékieket automatikusan a Kenézybe viszik. Jó babavárást!:)
2018. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem debreceni vagyok, és a Klinikán fogok szülni. Ugyanúgy megvizsgálnak, orvos megnézi a papírokat, leleteket, írnak ki receptet, szóval semmiben sem másabb.

Ha nincs fogadott orvosod, nem csinálnak belőle problémát.

2018. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!