Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesgondozásnak mi a menete?

Terhesgondozásnak mi a menete?

Figyelt kérdés
Voltam mar nőgyógyásznál kb másfél hete akkor meg csak a petezsak es szikholyag latszodott annyit mondott vizsgálat utan , hogy jelentkezzek terhesgondozasra es ultrahangra. Kertem idopontot ultrahangra oda a jövőhéten kell mennem utana ra egy héttel kesobb a vedőnőhöz egy napra rá pedig terhesgondozasra. Elso terhesség nem igazan tudom minek mikor kell megtörténni , a védőnő azt mondta , h mar orvosi papírral menjek hozza. Ez a sorrend igy okes? :) egyebkent 7hetes vagyok.koszonom a válaszokat es a segitseget előre is!

2018. szept. 19. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, védőnőhöz csak lelettel megyünk, amin az áll hogy élő a terhesség, ő ez alapján állitja ki a kiskönyvedet.

Egyébként nekem a dokim mindig mondja,hogy mi a köv.vizsgálat, hova kell mennem és mikor,gondolom nálad is így lesz.

2018. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja, dokid ad egy igazolást, hogy várandós vagy. Ezután a védőnő kiadja a kiskonyvet.

Nekem veszélyeztetett terhesség volt így 2 hetente ellenőrzött a doki de ezek a főbb allomasok (remelem jól emlekshem)

1. Elso nagy labor - teljes vérkép, nekem már volt 60 perces cukor

2. Én elmentem fogorvoshoz is, de utána a kutya se kérdezte mizu

3. 12 hetes uh - down kor, édison, pattau kor szűrés

4. Második nagy labor

5. 18. Hetes genetika uh

6. 60-120 perces cukor terhelés

7. 20. Heti Magzati szivultrahang (ez nem kleezo)

8. 3. Utolsó nagy labor

9. Nst vizsgálatok ezerrel (először hetente majd ha 40+ Akkor naponta)


A sorrendre most nem eskuszom meg de ezek várhatóak

2018. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek a válaszokat! Már csak annyi , hogyha a az ultrahangrol kapott doksit viszem a védőnőnek az megfelel neki ugye? :) bocsi a ha hulye a kerdes :D
2018. szept. 19. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem is a sima lelet volt.
2018. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. szept. 23. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!