Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Valaki mostanában a Dunaújvárosi hepinet genetikai 4D-s ultrahangon? Illetve hogy mit tartalmaz pl. lelet, dvd, kép .

2018. okt. 5. 18:24  Privát üzenet  

A válaszok

Èn voltam. De szűrővizsgàlaton. De akkor is többször vàltott át 4D-re.

Kaptam leletet, dvd-t, cd-t, képet.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. okt. 5. 18:48 Privát üzenet
Én voltam,de a székesfehérváriban,igaz egy cég.Ha sima babamozit kérsz,az leletet nem tartalmaz,csak a dvd-t és 1 választott képet kinyomtatva.Ha leletet is szeretnél,akkor kérned kell a genetikai uh-t is.2 ezer forinttal kell többet fizetni,mint sima babamoziért.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. okt. 5. 19:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 🙂

# 3/3Időpont 2018. okt. 6. 09:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
8 hetes terhes vagyok megjött az első labor vizsgálat eredmény ezek az eredmények nagyon rosszak? WBC 13.7 4.4-11.3/ MPV 14 8-13/ NEU% 77.6 50-70/ LYM % 15.4 25-40/ ANEU 10.64...
Ultrahang leleten mit jelent az ABD1:46mm ABD2:44mm? Azért nem az orvost kérdeztem mert csak itthol néztem meg a leletet egyébként minden megfelelő méretü egyedül ezt nem tudom...
Nálatok mit tartalmaz a nőgyógyászati terhesgondozás? Mi történik a havi 1 alkalomkor a nőgyógyásznál?
Valaki segítene (ultrahangos lelet)? Több lent.
Szemészeti lelet mit tartalmaz?
Győrben a kórházi 4D UH lelet mennyivel több adatot tartalmaz, mint egy sima UH? És 15-től meddig vannak ott?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!