Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Győrben melyik orvost érdemes...

Győrben melyik orvost érdemes választani? Szülészet milyen?

Figyelt kérdés
Első terhesség, eddig csak sztk rendelésre jártam, ahol mindig más volt, nem is emlékszem a nevükre, mindegyik olyan átlagos volt, mély nyomot nem hagyott. Kit érdemes választani? Nem szeretném ha túl idős lenne, vagy ha nagyon sok a kismamája, mert szeretném ha meglenne az esélye annak hogy be tud majd jönni szülésre.
2018. okt. 10. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Lendvai Viktorhoz járok, meg vagyok vele elégedve.
2018. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Maár Róberthez jártam,középkorú, átlagos kismama számmal, ha jó ideje hozzájársz akkor behív sokszor sztk-ba is, és aneszteziológus ami nem hátrány császárnál vagy epidurális beadásánál hogy "kéznél" van. Sok orvos kismama is őt választja.
2018. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

en Vajda Attilanal szultem 3 gyerkocot.

soha semmi problemam nem volt vele.

mindig,minden kerdesemre valaszolt,barmikor megkereshettem,barmivel nyugodtan fordulhattam hozza.

2018. okt. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr. Mika Péter 😊
2018. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dr Mika Pétert sokan említették üzenetben. Mennyi nála a terhesgondozás? Egyelőre úgy tervezzük 100at fogunk adni ha minden rendbe lesz, vagy neki mennyit szoktak adni, illetve mond árat? Előre is köszi:)
2018. okt. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!