Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyíregyházán melyik szülész-nő...

Nyíregyházán melyik szülész-nőgyógyászt ajánlanátok akinek van magánrendelése?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk,a mostani orvosommal is elégedett vagyok,de annyi elfoglaltsága van,hogy félő,hogy a szülésemnél sem tudna bent lenni,ezért gondolkodom a váltáson.

A paraméterek: legyen jó orvos,megbízható,és korrekt,normális,szép magánrendeléssel,jó parkolási lehetősséggel (ár vagy ha az időponthoz képest várni kell az nem gond) azt sem bánnám ha megadná a számát amin privát elérhetem (a mostani orvosomnál nem volt ilyen lehetőség,így ha hívni kellett volna,mert bármi gond lenne esetleg akkor nem tudtam volna elérni csak a heti kettő magánrendelés ideje alatt a vezetékes számon)

Esetleg Finnamed klinikáról,ott dolgozó orvosokról ha lenne tapasztalat annak is örülnék.Köszönöm előre is.


2018. okt. 19. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én áprilisban szültem Dr. Orosz Lászlónál, nagyon meg volt vele elégedve. Szép magánrendelője van, a legkorszerűbb gépe, és nem utolsó sorban a 12.heti és a 18.heti genetikai ultrahangot is meg tudja csinálni a magánrendelőjében. Bármit kérdezhettem tőle, mindenre kedvesen válaszolt, az ultrahangokat sem csak "letudta", hanem 15-20 percig bent voltunk a rendelőben, elmagyarázta éppen melyik testrészét látjuk a babának, képet nyomtat róla, súlybecslés is volt minden vizsgálaton ami nekünk különösen tetszett mert olyan jó érzés volt összehasonlítgatni, hogy kb mennyit nőtt a hetek alatt a lányom. Időpontot legkésőbb 1 hét múlva kaptam mindig, és a magántelefonszáma fent van a honlapján, amikor azon hívtam mindig felvette. Én csak ajánlani tudom.
2018. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előzőt mintha én ìrtam volna! Én is áprilisban szültem a kislányomat Dr. Orosz Lászlónál, nagyon meg voltam vele elégedve. Hétvégi, húsvéti hosszú ügyelet után délután azonnal jött, ahogy hìvták, hogy szülök, hétvégén is bejött megnézni a pácienseket, a babákat is végigkérdezte. Lelkiismeretes, kiváló szakember.
2018. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem dr.Petróczy Ottó az orvosom. 20 éve járok hozzá,4 babát szültünk együtt. A Dózsa Gy.utcán rendel minden szerda délután. Bármilyen gondom bajom volt hívhattam,hétvégén is felveszi a telefont.10perc alatt a kórházba volt amikor kellett még éjszaka is.
2018. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kedves utolsó írnál nekem bővebben róla mennyibe kerül a vizsgálat,szülésért kér e pénzt vagy rád bízta,minden ilyesmi érdekel.Hánytól hányig rendel? köszönöm
2018. okt. 23. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Fmedicalban Dr. Fábián Antal vagy Prestige magánkórház Dr. Bubnó Orsolya.
2022. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!