Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szolnokiak (környékiek) : dr....

Szolnokiak (környékiek) : dr. Cserni Pétert, vagy dr. Tóth Zoltánt ajánlanátok fogadott orvosnak inkább?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van lehetőséged, menj el mindkettőhöz és tapasztalat útján dönts. Nem lesz olyan nőgyógyász a városban akire mindenki csak jót mondana.

Ha ez a két orvos lenne a világon és nagyon kéne Tóth Zolit választanám.

2018. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én dr. Csernihez jártam pár évig, de nagyon elszálltak az árakkal. A 15.hétig jártam hozzá, mikor kismama lettem, de le sem merem írni, mennyi pénzt hagytam ott.

Tóth Zoltán nekem nem szimpi, nagyon mókás akar lenni, csak ez nem mindig jön össze. Pláne, ha az emberrel épp rossz híreket közölnek.

Én sajnos nyugodt szívvel nem tudnám egyik szolnoki orvost sem ajánlani.

2018. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is hozzá (Cserni doktorhoz) mentem végül, mert már voltam párszor éves vizsgálaton, és szimpatikus volt emberileg. Nem bántam meg, hogy hozzá fordultam, de azt már tényleg látom, hogy nem lesz kis összeg a végére...
2018. nov. 7. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!