Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem ciki nőgyógyászt váltani?

Nem ciki nőgyógyászt váltani?

Figyelt kérdés

A mostani doktornőhöz azért ragaszkodtam, mert nem férfihez szerettem volna járni. A stílusa nagyon visszatetsző volt már régóta, visszanyúlóan arra, amikor még nem is a terhességem miatt jártam hozzá.

Nem voltam még férfi nőgyógyásznál, most viszont be kellett mennünk az ügyeletre, és egy doktor vizsgált meg, és rájöttem, hogy már nem idegen az érzés, nem érzem kellemetlennek. Elgondolkodtam, hogy miért járnék így továbbra is az eddig választott orvosomhoz? Nekem a legfontosabb, hogy a terhességem alatt, főleg ha magánrendelésre járok, kedvesek legyenek velem. Ne leszúrjanak, hogy hogyan merek 5 hetes terhesen odamenni.


A probléma az, hogy félek attól, hogy a szülésnél a dokim szabadságon lesz, vagy egyéb más okból nem tudok nála szülni, és véletlenül pont ehhez a doktornőhöz kerülök. Vagy ők ezt teljesen másképp gondolják, mint én? Eszükbe sem jut ilyen?



2018. nov. 3. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén: mi abban a logika, hogy inkább annál szülsz, akit nem szeretsz, nehogy a saját orvosod valószínűtlen távolléte esetén annál szülj, akit nem szeretsz?
2018. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
A doktornőt hagyd ott és menj a dokihoz. Meglátod, nem lesz szabadságon.
2018. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogy ciki. Mivel szules alatt kicsit (amugy nagyon) kiszolgaltatott erzese van a noknek, (nekem az volt) igy elengedhetetlen, hogy olyan orvosod legyen akiben minden szinten megbizol. Ha a valasztott orvosod nincs mert mondjuk tervezetten tavol lesz barmikor a terhesseged att, akkor is megnevez (jobb esetben) valakit aki ezalatt helyettesiti. Nyilvan, ha neked ez nem felel meg, akkor jelezni kell! Te szülsz, eppen eleg lesz az, hidd el, olyannál tedd akiben maximalisan megbizol.
2018. nov. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vacilálj, ha úgy érzed váltanod kell, akkor válts. Én is éreztem, de túl sokáig agyaltam, maradtam... Majdnem meghaltam...
2018. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21.héten váltottam orvost.


:)

2018. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!