Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Csetenyi Zsolt szekesfeher...

Dr. Csetenyi Zsolt szekesfehervari nőgyógyász maganrendelesen mennyit kér egy vizsgalatert? Milyen orvosnak tartjátok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 11. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó orvos, emberséges. Én csak nst-n találkoztam egyszer vele, és még a terhességem közepén,mikor görcsölni kezdtem, ő ultrahangozott. Egy rossz szavam nem lehet rá. Akik magánba jártak hozzá, ők is csak jót mondanak. Viszont ha azért kérdezed,mert nálá szeretnél majd szülni, akkor hiába,már nem vállal kismamákat. Csak akkor vezet le szülést, ha épp dolgozik. A mostani terhességemnél én is szerettem volna felkérni.
2018. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,a héten megyek hozzá először azért kivancsiskodok :) sajnálom, hogy nem vállal szülést, mert úgy gondoltam, ha minden jó lesz nála, akkor felkernem, de ezek szerint hiú ábránd volt.
2018. nov. 11. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Úgy tudom belefáradt már, azért nem vállal. De biztos tud majd maga helyett valakit ajánlani.
2018. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!