Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Sote I. ultrahang tapasztalatok?

Sote I. ultrahang tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vélemények tapasztalatok?

Eddig minden uh-n a G1 intézetben voltunk, de most már nem akarok kiadni megint 25 ezret egy ultrahangra, így a 30 hetesre a Sote I-re megyek, jövő hétre van időpontom.

Bármi érdekel, még nem voltam ott ultrahangon.

Sote 1-es főorvos a dokim, de magánban találkoztunk eddig csak mindig.

Pár hete enyhe vérzéssel bementünk a Sote 1-re, szombat este, és nagyon nagyon rendesek voltak, 2 orvos vizsgált 1 órán át.

Így első tapasztalatom jó volt.

Van esély hogy nézegessék a nemét? Mert még nem tudom biztosra. Vagy 2 perc alatt lezavarnak?


29 hkm


2018. nov. 15. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is 2 perc alatt, de ne számíts órákat. Nagyon sokan vannak, de a babát normálisan megnézik. Az UH orvosok profik, mindent látnak, mondanak. Én 6 hét múlva szülök ott, úgyhogy friss az infó :)
2018. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Igaz nekem régebbi, de hasonló tapasztalatom van.

2017 tavaszán szûltem ott, és bár egyébként én is a G1-be jártam/járok, a genetikai UH-kat ott csinálták. Nem cukiskodott a nô, de nem is az a dolga. Magától kérdezte, hogy tudom-e már a nemét, mondja-e. De tényleg sokan vannak a Klinikán, lényegretörôek.


Most várjuk a másodikat, hamarosan én is elkedzem a ctg-maratonokat, de nem számítok nagy változásra.


Kellemes babavárást :)

2018. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is G1-be járok, Sote 1-es a dokim, de végig a G1be csináltuk az UH-kat, mert azt mondta a Sote-s gépek nem elég pontosak, nem ajánlja. Szóval a babát 12. Hetesen kombinálttal czeizelbe mérték, többit G1ben csináltattuk, rohadt sok pénz amúgy, és ha majd jön a ctg, stb az még jobb, két olyan alkalom is volt, amikor 40 felett kellett fizetni (36. Hetes szűrő uh, ctg+a coccusos kenetvétel 46ezer volt) 🤔


Ettől függetlenül amikor 7. Héten véreztem és nem találták a babát, az alagsorban uh-ztal a Sotén éjjel, és nagyon profi pasas nézett, kedves volt, elmagyarázott mindent igazából, és hát meg is találta a babát pedig nagyon pici volt, szóval a 3 mm-es eltérést is észrevette, nem hiszem hogy probléma lenne ha ott csináltatnátok meg az uht.

Az hogy a nemét látni.. hát azt babamoziba intézd szerintem, ott órákat nézegetnek ha úgy van,


a 30 hetes általános, ellenőrző, úgymond "minden rendben van" uh nem erre való


Arra ott a g1 babamozi, akcio van épp asszem, krio is jó babamozikat csinál..

2018. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kérdezed, megmondják a nemét, de ez már nem tart olyan sokáig. Nekem pl súlyt sem becsültek. Apuka bemehet, de az a monitor, amin nézed, nagyon gagyi. Homályos és pici. Ettől az uh gépük még jó :)
2018. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam, rendben volt minden, rendesek voltak :)
2018. dec. 6. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!