Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Sote I-en jó orvost valaki...

Sote I-en jó orvost valaki ajánlani?

Figyelt kérdés
Ott szeretnék szülni, de nem ismerek ott orvosokat:)
2018. dec. 1. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Kecskeméti Andrást nagyon ajánlom, alapos, kedves és kb meghaltam volna szülésnél ha nem segít nekem, hatalmas élmény volt, semmi rosszat nem tudok róla mondani. :) A G1ben rendel egyébként.


Szülésznőt viszont fogadj fel, Ritát ajánlom mert ő szülés után a csecsemős nővéreket is rendbe rakja,jönnek neked segíteni mindent,ellenben azokkal akik nem nála szülnek.


De készülj fel, hogy a gyerekorvosok kegyetlen bunkok,embertelenek, nem tájékoztatnak semmiről ami a gyerekeddel kapcsolatos, vérvétel eredményt se mondanak, ha baj van, akkor sem.

A látogatási rend botrány, mindenki gyökér kb kivéve a tanuló és fiatal csecsemő ápolók. De nekik sok hasznukat nem veszed..


Én pl bánom,hogy nem más olyan kórházban szültem, ahol rendel a doktor úr.

2018. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dr. Joó József Gábor


A legjobb nőgyógyász, akivel valaha találkoztam. Kedves, alapos, laza, nem pénzéhes.


Nála fogok szülni. Nekem is közeli ismerős ajánlotta, nem csalódtam.


3 helyen is van magánrendelése.


Amúgy előző, most kicsit megijesztettél, de nem tudom elhigyjem e.


Én 3* voltam a klinikán eddig, egyszer uh-n, egyszer dietetikán, egyszer ügyeleten éjszaka erős görcsökkel, mind a háromszor végtelenül kedves és alapos volt mindenki. Nekem nincs szülésznőm, eszembe se jutott, nemsoká szülök.. Azért csak túl lehet élni anélkül is, nem? (irónia)

2018. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is Kecskeméti Andrást akartam ajánlani, a másodikat várjuk. Amit egyes róla írt, teljesen egyetértek.


De nekem nincs ilyen rossz rapasztalatom más téren sem. A látogatás tényleg macera, meg nagyon szigorúak, de ez a babák érdekét szolgálja. Nekem a nôvérekkel sem volt peoblémám, voltak kifejezetten szimpatikusak, de egyik sem volt bunkó vagy ilyesmi. Kérdezni kell, ha valami nem tiszta és segítenek.


Viszont sokan szülnek itt, ezért néha zsúfolt, a személyzet leterhelt, de erre is fel lehet készülni fejben szerintem.

2018. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dr. Silhavy Mihályt ajánlom. Bár én már régen szültem nála, a nagyobbik lányom az életét köszönheti neki, másutt, más orvosnál nem biztos, hogy rendben lett volna minden (faros szülés természetes úton).
2018. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1es vagyok, igaz amit írtam.


Kisfiam múlt héten szültem. Nem indult be rögtön a tejem, ezért az első 48 órában cukros vízzel kellett volna itatnom amit hiába próbáltam, nem tudta szívni a cumit, ugyanis kisfiam letapadt nyelvvel született, amit én észrevettem,

de hiába szóltam, senki nem nézte meg a 3.(!!!) Napig, amire már kb 300 grammot vesztett súlyából,


Ezt egy doktornő jelezte felém olyan mondatok között, hogy "a körmömről a lakkot mossam le vagy ha mű akár le is feszegethetem", meg hogy "mennyire felelőtlen vagyok hogy nem etetem a fiam", és miért nem mellről szopik és amúgy is kezd besárgulni és "örüljek hogy nincs infúzión". De bilirubin értéket, grammokat bármi egyebet nem mondott


Arra meg a válasz, hogy hát az én szólásom ellenére se nézték meg a nyelvét ami valóban lenőtt, és emiatt nem tud szopni csak annyi volt hogy megfordult és kiment.


Két óra múlva jött be, és szólt a szobatársamnak (?!), hogy fel lett vágva a nyelve, én épp a védőnővel beszéltem meg az adatokat.. eszébe se jutott volna hogy nekem mondja.


Ugye a folyadék hiánya miatt egyre emelkedett a bilirubin szint, kékfény alá kellett tenni a 4. Napon. Ami szombat volt.

Már pénteken volt vérvétel, aminek az eredményét nem mondták el, hiába mentem kérdezni, az volt a válasz hogy majd viziten mondja a doktornő. Oh, és aznap kimaradt a vizit!


Szombaton jött a kékfény, és akkor mondta el egy gyakorló ápoló kislány, hogy tegnap is magas volt már a bilirubin, azért nem mondták el mert nem volt üres kékfény gép :O

A fiam életével így játszottak, ezzel a lendülettel át lehetett volna vinni más kórházba!!



Jah, mert hogy rosszul lett felvágva a nyelve, de szerencsére a Heim Pálban megoldották ezt a problémát.



Ehhez hozzá, hogy bcg oltásra elvitték úgy hogy nem tudtam hogy megkapta, elvitték fürdetésre, rossz helyre fektették makd rajtam keresték hogy én nem adtam oda őt, nem találták a gyereket stb.


Lehet csak nekem rossz élmény, vagy túl reagálom, de első gyerekem, azt se tudtam mit kell kezdeni egy újszülöttel, minden kérdésre a majd jövök, majd mutatom volt válasz, pl a köldökcsonk ápolást is azóta mutatják, pedig már rég itthon vagyunk :)


Szóval, egy héttel szülés után mondom, hogy lesz kistesó de a Sote utcájába se akarok többet menni...

2018. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!