Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Várpalotán dolgozó Dr. Belezna...

Várpalotán dolgozó Dr. Beleznay Gábor jó orvos?

Figyelt kérdés

Akinek ő volt az orvosa leírna a tapasztalatait véleményét?


Előre is köszönöm!


2018. dec. 1. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Beleznay doki, helló!


Nem megy a praxis, hogy itt kell reklámoznod a rendelőt? :)

2018. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Édes Isten gyere le.... Ha nem tudod ki Ő kérlek lapozz. Kismamák véleménye érdekel vagy aki nála szült.
2018. dec. 1. 16:12
 3/5 anonim válasza:

Szia! Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de az édesanyám hozzá járt egy időben, és nagyon tapintatlan orvos sajnos... :( valamiért rosszul érezte magát és érzett egy csomót, erre egyből elkezdte riogatni, hogy rákos... meg másik kérdésnél is ezt írják róla:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


én nem ajánlom őt.

2019. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3# nem köszönöm már nem. dr. Bácskai Józsefhez járok 😊 nagyon elégedett vagyok vele, kedves figyelmes , tapintatos orvos.


Beleznayról én is tudnék mit ír sajnos :( kismama ként voltam nála hát majdnem sírva jöttem ki onnan.

Azután az alkalom után váltottam a Bácskai doktorúrra.

2019. okt. 2. 17:31
 5/5 anonim válasza:
Akkor még jó, hogy váltottál. Még Józsa Elemért tudnám ajánlani, régen voltam nála egyszer, nem tudom még praktizál e. :)
2019. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!