Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Mi lehet ez? Akár szülhetek is?

Tegnap este semmi bajom nem volt. Aztán hajnalban, olyan 4-5 óra körül arra keltem, hogy hasmenéshez hasonló fájásom volt, hányingerem, erőtlen voltam és eléggé bepánikoltam.

A hasfájás majdnem kibírhatatlan volt. És egy órát ücsörögtem a wc-n. De nem javult sokat. Még most is kb 10 percekre tudom elhagyni a mosdót. :(

37 hetes vagyok, mikor utoljára mentem ctg-re (dec. 3-án) még teljesen zárt volt a méhszáj. A magzatvizem még megvan...

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, szülés, fájás, meghalok.

dec. 7. 10:55  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, akár szülhetsz is, 37 hetesen ez már igencsak esélyes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 7. 11:00 Privát üzenet
Szerintem csak elkaptal vmi. vírust.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont dec. 7. 21:10 Privát üzenet
Szia! Mi lett veled? Jobban vagy?

# 3/4Időpont dec. 9. 15:50 Privát üzenet
Bölcső nevű felhasználó válasza:

Szerintem is vírus, bár az is lehet h készül a szerevezet a szülésre, viszont az a hasmenés talán nem ennyire intenzív!

# 4/4Időpont dec. 10. 14:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülhetek császármetszéssel? Többi lent.
Hogy ha nem a kerületi kokorházba akarok szülni ahová a lakhelyem tartozik de nem akarok szülészt fogadni akkor is szülhetek körzeten kívül máshol?
Tatabányán keresek orvost, akinél szülhetek. Kihez érdemes menni?
24 hetes kismama vagyok. Az ultrahangon most vették észre, hogy van egy 5 cm-es miómám, ezért csak császárral szülhetek. Nagyon félek a császártól. Tényleg annyira rossz utána?
Mit csináljak? A dokinál mindig magas a vérnyomásom 160-180 és minden áron gyógyszert akar felírni, pedig amúgy normális a vérnyomásom.
Létezik olyan, hogy egy nem várt magzatot, akit a terhes nő szülés után nem akar nevelni és a jelen körülményei is ezt indokolják, védelem alá helyez a családvédelem, esetleg a...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!