Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 13. héten voltunk UH-n ahol...

13. héten voltunk UH-n ahol 3mm-es nyaki redőt mértek. Prenatestet csináltattunk az orvos javaslatára de 8-10 napot várnunk kell. Azóta csak sírok és tehetetlen vagyok. Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

3 mm-ig még normális értéknek számít.

Ne aggódj!!! amúgy mi lett a down kor eredmény?

Unokatesomnak down korosnak mondtak a gyereket, 200 ezerért Kínába küldték az anyagait, erre kiderült h semmi baja. Azóta egészséges 6 hónapos.

Fel a fejjel!

2018. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta várom az eredményt,az enyémet Németországba küldték!
2018. dec. 8. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

1. Terhessegemnel 12+4 voltunk ultrahangon, ahol 4,5 mm volt a tarkoredo. Szerencsére egészséges kisfiunk született. A prena teszt eredményével a 7. vagy a 8. nap hivtak, tehát minden esélyed megvan neked is arra, hogy egészséges legyen a babad.


Ami nekem segített, a rossz uh napján vettem egy bodyt. Azzal aludtam, simogattam és biztattam magam, hogy akinek ruhája van az nem lehet beteg.


Illetve a kombinált teszt eredménye ami 1:645 volt is úgy voltam vele, hogy nem olyan rossz ez, nem történhet baj. Plusz az orrcsont és minden ilyen szalmaszálba próbáltam kapaszkodni.


Elolvastam egy csomó cikket magyar, angol finn és spanyol nyelven, folyton pozitív történeteket kerestem. Több (nem sok, de akkor is több) cikkben azt olvastam, hogy vannak orvosok, akik azon az állásponton vannak, hogy 4 mm-ig nem kóros az eredmény.


Igaziból a ti eredményetek meg pont a normál tartományban van, de azért oda kell figyelni ra.

2018. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!