Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 hetes UH-ra nem furcsa ez...

12 hetes UH-ra nem furcsa ez az időpont?

Figyelt kérdés
A legutóbbi, 8hetes ultrahang szerint 17-én leszek 11 hetes 1napos terhes és akkorra kaptam időpontot a 12hetes UH-ra és vérvételre. Volt már más is igy? Olvastam hogy 11 és 13 hét között kell elvégezni, de mivel az előző terhességemnél pont ilyenkor állt meg a baba szíve aggódok... Esetleg hogy túl korai a vizsgálat... Előre is köszönöm a tapasztalatokat, válaszokat ☺️
2018. dec. 12. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jol olvastad, 11 hetes kortol mehet a vizsgalat.

Ha korai, akkor visszahivnak maskor.

Az a lenyeg, hogy a baba ulomagassaga legalabb 45 mm legyen.

Ugyis uh-val kezdenek, ha ettol kisebb, akkor nem folytatjak a vizsgalatot, hiaba lenne mar ideje mensi szerint.

Szoval ne aggodj.

Az pedig, hogy korabban mi tortent es mikor lenyegtepen, ez egy uj terhesseg, tiszta lap, probald elengedni magad.

2018. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mensi szerint mennyi idős terhes vagy?
2018. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mensi szerint pár nappal több ☺️
2018. dec. 12. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!