Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

12 hetes leszek december 26. án ugye ünnepekkor január 2. án megyek a 12 nagy UHra. Nem lesz késő a 13. héten megcsináltatni az első nagy genetikai UH-t?

2018. dec. 19. 02:30  Privát üzenet  

A válaszok

Nem, bőven időben vagy 11+1 és 13+6 között végzik el.

Első terhessegemnel 12+4 naposan, másodiknál 13+1 naposan voltam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. dec. 19. 03:35 Privát üzenet
Ne aggódj, nekem is 13+4 naposan volt,igaz egy keveredés miatt,de ahogy előttem is írták,13+6 napig simán jó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. dec. 19. 06:32 Privát üzenet
Én is 13+2 naposan megyek genetikai uh-ra. Dec 28-án :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. dec. 19. 06:46 Privát üzenet

Én is 13+3 napos leszek, január elején megyek.

Én is aggódtam, de rákérdeztem a nőgyógyásznál, azt mondta, hogy ez még simán belefér.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. dec. 19. 06:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek:)

# 5/5Időpont 2018. dec. 19. 09:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
December 15-én abortusz, január 27-én jött meg, most pedig késik. Miért?
December 14. én menstruáltam utoljára és az egész január kimaradt lehetek terhes?
Barátommal december 26-án voltunk együtt utoljára, és január 9-én kellett volna megjönni a menszeszemnek, de nem jött még meg. Csináltam múlt hét csütörtökon egy tesztet és...
December 4. én volt az utolsó menzeszem, jan.10én voltam UH-n 6mm petezsák látszódott, doki szerint 3-4hetes. Most január 31re van időpontom, szerintetek lehetséges, hogy lesz...
December 11-16ig volt meg a havim.28. a korul volt a pém! És egyutt is voltunk 24. től 28ig 2 naponta. DE Január 8. an mar pozitiv volt a teszt holott 11. re nem vartam! Akkor kb...
Vannak itt olyan kismamak, akik 2012. december vegere vagy 2013. januar elejere varjak a babajukat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!