Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A székesfehérvári kórházban a...

A székesfehérvári kórházban a nőgyógyászati ultrahang a hunyadi utcai szakrendeloben található? Jól tudom, hogy a földszinten? Aki jártas benne, kérem erostsen meg, most mennek először.

Figyelt kérdés

2018. dec. 19. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát hogy az Hunyadi utca e azt nem tudom,de abban az épületben van ahol a kartonozó is van,szinte ott van mellette az ultrahang. De van uhg a szülészet épületében is,a nőgyógyászati ambulancia mellett,én oda is jártam.
2018. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati a hunyadiban a patika meg a kartonozó között. Terhes uh meg a régi kórházban vörös téglás épülez a sorompótól balra a földszinten a bejárat után jobbra.
2018. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fehérvári vagy? Ha igen, akkor a Nővédelmi Központba menj, engem legalábbis a kórházból odaküldtek. Amúgy a szülészet épületében (kórház bejáratánál)van a terhes ambulancia, oda menj, ne a szakrendelőbe.
2018. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, sikeresen megtaláltam a segítségnek köszönhetően.
2018. dec. 20. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!