Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudnátok ajánlani Miskolcon...

Tudnátok ajánlani Miskolcon egy jó szülész nőgyógyászt aki szakmailag is jó és kedves?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik kórházban? Megyeiben vagy a Semmelweisben?
2019. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmelweis
2019. jan. 1. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos abban nem tudok segíteni. Én négy Semmelweises orvosnál jártam mikor terveztem a terhességem illetve kis terhesként, további 3 orvoshoz szerettem volna időpontot kérni. Egyet nem voltam hajlandó megfizetni, a másik kettő nagyon sokára adott volna időpontot, rengeteg kismamája volt vagy van.

Így én a megyeibe keveredtem. Nem bántam meg, ott sok dokit tudnék mondani aki emberileg és szakmailag is toppon van.

2019. jan. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én dokim drága, de jó szakorvosnak tartom, ezért is választottam őt. 2 gyerkőcömnél nem volt fogadott orvosom, de a véletlen úgy hozta, hogy mindkét császárnál ő asszisztált, így a harmadiknál megfogadtam. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, kedves, alapos. Privátban elküldöm a nevet, ha gondolod és tarifát.

Egyébként a Semmelweisben született a lányom 2 éve, van pár dokival tapasztalatom. Sztk-ba is oda jártam évekig, úgyhogy majdnem mindegyikkel találkoztam már (a mostani dokimmal is többször összefutottam ott, akkor is alapos volt, nem futószalagon ment a rendelés).

Mindenkinek más doki a szimpatikus. Pl. az előző terhességem missed ab. lett, kontrollra Shittu Gafarhoz kerültem. Nem volt épp kedves, inkább felszínes. Nekem nagyon nem szimpatikus orvos. Most a 11. héten vérzéssel ünnepnapon bementünk az ambulanciára, pont ő volt ügyeletes, nagyon alapos volt, megnyugtatott, hogy semmi gond a babával, ultrahangozott, megvizsgált, de továbbra sem szimpi doki. :)

Van esetleg "kiszemelt"? Hátha tudok róla infót, személyes tapasztalatot.

2019. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi Vrastyákhoz járunk. Alapvetően szimpatikus doki, de nagyon be van táblázva. Telefonon elérhetetlen, mailre nem válaszol. De a rendelésen nagyon jó fej. Olvastam róla, hogy szülésnél több anyát is magárahagyott (nem tudták elérni), ezek régebbi hozzászólások, reméljük azóta komolyodott, illetve egy-két egyedi eset lehetett.
2019. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csak a Semmelweis!

Dudás Ernő jó tudású, ha nem a bájolgóst keresed, Fenesi se rossz, neki van magánrendelése is.

2019. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!