Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Budapesten jó szülész-nőgyógyász?

Budapesten jó szülész-nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Budapesten keresek szülész-nőgyógyászt.

Saját tapasztalat/ vélemény érdekelne.


Kritérium:

-Egy vizsgálat ne 30-40e ft legyen.

-Lehetőleg a 3as metró közelében, vagy könnyen megközelíthető helyen legyen.

-Ne egy hónapos várakozási idő legyen, mikor bejelentkezem.


Köszönöm!


2019. jan. 8. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dr Kecskeméti Andrást ajánlom, bár nem egy jó helyen rendel, G1ben, a 9es busz megy arra, de megáll a busz Kálvinon, Nyugatiba, stb..

Online időpont foglalás van, minden pénteken rendel, én előtte 2 héttel szoktam foglalni, mindig van hely. Vizsgálat előtti napon viszont értelemszerűen nincs már hely..:D

2019. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr Pop Andrea. Szintén a G1-ben rendel. Én hozzá járok, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Ha még nincs pozitív teszted, van várakozási idő, és nem könnyű bejutni hozzá, de terhesen már könnyebb
2019. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 csíkos tesztem már van, már csak egy jó orvos kéne. :)
2019. jan. 8. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a Sote 1en akartam szülni azért választottam Kecskemétit, szóval én úgy választottam dokit h hol akarok szülni.


Na mondjuk a Sotét rohadtul megbántam, de mégis Kecskemétit teljes szívből ajánlom.


Van még ott a G1ben Nega doktornő, ő a Róbert Károlyba szültet, ő is profi!

2019. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A magánrendés alternatívája lehet egy fiatal orvos, aki a kórházban fogad amikor egyébként is bent vagy, esetleg ügyel (nyilván ha dolga van meg kell várni). Rájuk általában nem kell várni heteket időpontért, és nem is olyan drága mint egy magánrendelés:)
2019. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kórházat esetleg választottál?

Én a Szent Imreből tudok két dokit. Dr Tasi Róbert és dr Horváth Rita. Egyik a 11 másik az 1 kerületben rendel így kevésbé ideális neked.

2019. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SOTE I., dr. Silhavy Mihály. Én ugyan már régen szültem, de vérprofi, öreg róka, nagyobbik lányom az életét köszönheti neki (lábtartásos szülés vezetett le simán). Nem az a maroktartós fajta, mikor rákérdeztem, annyit mondott, hogy amennyit gondolok vagy tudok. Volt mikor nem adtam, mert éppen nem volt. Ettől még ugyanúgy törődött velem.
2019. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!