Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek is ilyen a vedonotok?

Nektek is ilyen a vedonotok?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok… Eddig akarhanyszor voltam vedononel, havi 1x csak annyi tortenik hogy bemegyek a korhazi papirjaimbol kiirja a kis fuzetebe az eredmenyeket, kitolti a kiskonyvemet, mer egy vernyomast megmeri a sulyomat es mehetek. Ilyenkor nem szoktak reszletesebben beszelni vagy valami tajekoztatast adni a terhessegrol? Vagy majd ha mar idosebb terhes leszek akkor fog beszelgetni hosszan? Nektek hogy zajlik/zajlott?

2019. jan. 12. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Ugyanez van nálam is. Szívhangot is csak azért néz mert kivertem a balhét. Nem is értem nagyon,hogy minek vannak....
2019. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit csinált. Egy idő után pisit nézett és szívhangot.
2019. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is ilyen. És jol gondolod, hogy ez elég kevés. Pisit kellene néznie, szúvhangot hallgatni, és tájékoztatni a köv vizsgálatokról.
2019. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nekem szivhangot sem nezett meg idaig pedig orulnek neki, legkozelebb szolok neki. Es az a furcsa hogy hetfon es csutortokon van bent, 4 oraban dolgozik es ha 10 kor tudok beerni akkor kapok a pofamra hogy miert nem 8 ra megyek, pedig senki nem szokott lenni, annyira logna elfele nem is ertem tenyleg.

Vizeletet is csak a korhazban neztek eddig, a kovetkezo vizsgalatokrol semmit nem mond amugy, a vercukor merest is nekem kellett megtudnom hogy fog zajlani mert o nem mond semmit.

2019. jan. 12. 20:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen volt, viszont költözés miatt lett egy új vedononk. Fiatal, gyermektelen, de mégis annyi tanácsot ad. Mindent át lehet vele beszélni, megjallgat, meg a legbutább kérdéseimre is választ ad. Szóval ha minden vedono olyan lenne, mint ő egy kifejezetten hasznos intézmény lenne.
2019. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó fej, laza védőnőm van, pedig már nem fiatal. Mindig beszélgettünk, megkérdezte, hogy hogy volt az előző terhességemnél (akkor még nem ő volt), a baba születése után is figyelmes, ha az utcán találkozunk, akkor is mindig szóba elegyedünk, érdeklődik. Én birom nagyon, örülök, hogy ő lett a védőnőnk, az előző nyugdíjba ment. Ő olyan típus volt mint a tied Kérdező.
2019. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Akkor az én védőnőm túlbuzgó? Én minimum egy órát vagyok nála. Átnézi a papirjaimat,kiskönyvet beirja,aztán vérnyomás,súly,pocakkörfogat mérés,vizelet vizsgálat,szivhang nézés. Megkérdezi hogy vagyok, megbeszéljük mi lesz a következő vizsgálat, van mikor tesztet töltet ki velem. Kérdéseimre válaszol, ellát prospektusokkal. Nem igy kellene minden védőnőnek,? Gondolom be vannak táblázva, és dobálják kifelé a kismamákat mert nincs mindenkire annyi idejük.
2019. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Előző: Nem túlbuzgó, ez a munkája. Hát, az enyém mindig pasziánszozik a gépén, hozzá tartozik a legkevesebb utca, nem igazán leterhelt, mégsem csinál semmit..
2019. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nektek jo hogy ilyen aranyos a vedonotok. Az enyem kb 42 eves korul lehet tehat nem idos es fiatalosan oltozik stb vannak gyermekei de megsem erdekli semmi.

7-es nem rul buzgo valoban mindenkinek igy kellene es mielott teherbe estem azthittem legalabb 1 orat ott kell majd lennem. Es nem sok kismama jar hozza mert akarhanyszor voltam senki nem volt nala, a tobbi vedono is (3-man vannak) facebookoznak es eljarkalnak viragot venni stb. Akarhanyszor bementem o is facebookozik es kartyazik a gepen. Nem hinnem hogy tolongananak a kismamak hiaba 8-ra mentem.

Bar nekem lenne ilyen vedonom, erdekel minden ami a babaval kapcsolatos de semmit nem mond sosem es 5 perc alatt letudja, foloslegesnek erzem hogy menjek igazabol nincs ertelme igy.

2019. jan. 12. 21:58
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
kérdező honnan tudod hogy 4 órában dolgozik? Arra nem gondoltál esetleg hogy mikor nincs bent akkor látogat?
2019. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!