Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi a teendő onnantól, hogy...

Mi a teendő onnantól, hogy pozitív a teszt? Milyen vizsgálatok kellenek a terhesség során és mi az, amit sztk-ban érdemes intézni, és mi az, amit magándokinál?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is felkeresni egy nőgyógyászt aki ad egy papírt az élő terhességről majd ezzel elballagniba védőnőhöz ők mindent elmondanak hogyan tovább. Lesznek ultrahangok 12, 18, 35 héten, vérvételek 12, 24, 36 héten. Ha nincs probléma akkor csak ennyi van, + havi egyszer orvos & védőnő vizit.

Részemről mindent magánban de ez nyilván sok mindentől függ.

2019. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Off: ez engem is érdekelne! :)
2019. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!mikor először megyek a terhesség megállapítására nőgyógyászhoz, akkor gondolom, vérvételt kér. Néznek progeszteront?STD, stb betegségek benne vannak a rutinban?pl.az a macskáktól elkapható betegség? Szívhangot, petezsákot mikor néznek?
2019. jan. 12. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Terhességmegállapításnál nincs vérvétel, csak indokolt esetben pl vérzés esetén néznek progeszteront stb. Petezsákot ilyesmit néznek, szívhang csak a 6-7 héttől van és hivatalosan a terhesség is csak akkor élő ha már van szívhang.
2019. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én 5+3mentem és csak petezsák volt.Sehova nem küld mivel még kérdeses hogy egyáltalán kesz e embrió,vagy sem.Meg marad e a,"baba"vagy sem.Én kedden leszek 7 hetes,most magán dokihoz megyek,mert jobban bízok bennük.Ő majd megmondja hogy tovább.Nyilván vérvételre meg áltslános vizsgálatokra a továbbiakban sztk ba megyek,mivel ennyi pénzem nincs hogy magánhoz rohangáljak mindennel.Viszont aki megteheti magánhoz menjen. :)
2019. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!mi az,hogy 5+3?
2019. jan. 13. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
5 hetes,3 napos😁Te mennyi idős terhes vagy?
2019. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!