Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhességi diabéteszes kismamá...

Terhességi diabéteszes kismamák: előfordult valaha, hogy ugyanúgy betartott diéta mellett egyik napról a másikra hirtelen nagyon jók lettek a cukorértékeitek és ez nem a szülés közeledtét jelezte?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi mástól lehet ez? Kétségbe vagyok esve (igen, fura, hogy épp a kiváló cukrok miatt), attól félek, elhalt a baba. Mivel nem az első ilyen terhességem, az első pillanattól diétázom, 14 hetes vagyok, és már az inzulin küszöbén jártam. Aztán több pihenéssel jobb eredmények születtek, de most hirtelen olyan ételeket kezdtem el tolerálni, amik eddig simán felvitték a cukrom akár 8-ig is, például fehér kenyeret ettem vacsorára, amit eddig soha nem engedhettem meg magamnak. Előfordult mással is ilyen? Kiderült mi volt az oka?
2019. jan. 15. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem elég enyhe gdm-em van. 35 hetes vagyok, de azt megfigyeltem, ha szépen tartom a diétát, akkor belefér egy kis bűnözés. Viszont a stressz nagyon nem tesz jót...
2019. jan. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!