Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tényleg bunkóság volt, hogy...

Tényleg bunkóság volt, hogy nem kínáltam meg semmivel a védőnőt?

Figyelt kérdés

Anyám szerint illett volna megkínálni valamivel. Első látogatáson járt nálunk.

Én azon a véleményen vagyok, hogy akit én meghívok az otthonomba és szívesen látom, azt megkínálom mindenfélével, aki közli, hogy jön, nekem meg kötelességem jó képet vágni hozzá, azt kínálgassa a halál...


2019. jan. 18. 13:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

A védőnő nem azért megy, mert annyira kíváncsi rád vagy hiányzol neki. Ez a munkája.

Illet volna megkínálni, és ha megkérdezted volna iszik e valamit, nem haltál volna bele, még akkor sem ha nem szívesen adtad volna neki, hanem illemből.

2019. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
Nem mind1 már? Am ilyenert kérdést kiirni...
2019. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Én ahányszor jön kínálom, de nem fogadja el, még egy pohár üdítőt se tudtam a 2 éves ismeretségünk alatt belediktálni:)
2019. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
Anya lettél. Anyukádat ideje leépíteni és úgy élni a saját életed, ahogy Te szeretnéd. Az, hogy "ejnye kislányom, nem viselkedtél szépen, kérjél elnézést a nénitől" már ki kellett volna kopnia az életedből. Nőjj fel és mondd meg anyucinak, hogy foglalkozzon a saját életével! N34
2019. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Neki ez a munkája nem azért megy oda , hogy a barátnőd legyen. Én egyébként meg kínáltam volna, ez csak egy alap udvariasság semmi más. Ugyanúgy a festőt is megkínálom ha jön lefesteni az ajtót.
2019. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Hu de nem lennék a férjed!


Ilyen stílus után, amilyet a kérdező képvisel, mindig mégjobban úgy vagyok vele: Hál Istennek, hogy olyan feleségem van amilyen van!!


35F

2019. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%

Én sosem kínáltam a védőnőnket.

Ja, nem is volt csak 1 alkalmam, mert ő nem kíváncsi az emberre, csak 1x volt nálunk, amikor hazavittem a gyereket a kórházból. (most 6 éves)

2019. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Felnőttebbek és határozottabbak mindenképp, igen.
2019. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem azért mert anyukád mondta, hanem mert alap udvariasság hogy vendéget megkínáljuk, hiába hivatalból jön.

Nyilván kéményseprőt, vízóra leolvasót nem fogom kínálgatni ,de aki eltölt nálam egy fél órát azt azért megkérdezem, én jót kávéztam a védőnőmmel anno, bár nem is így állok az emberekhez hogy kínálgasson téged a halál.

2019. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Ő sem barátkozni megy hozzád, hanem a munkáját végzi, így nem, nem volt bunkóság, de a stílusod már annál inkább.

Én a munkahelyemre járó postást is meg szoktam kínálni télen egy meleg kávéval, nyáron egy hideg szódával.

2019. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!