Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6+5hetesen korai menni terhesg...

6+5hetesen korai menni terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Előző héten csütörtökön már volt szívhang és akkor mondta a doki menjek el a védőnőhöz.
2019. febr. 4. 14:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Elmehetsz ha unatkozol, de ráérsz 2-3 hèt múlva is
2019. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a védőnőt és kérdezd meg tőle, mit javasol, mikor menj.

Én is így csináltam. Különben sem állítunk csak úgy oda, illik időpontot egyeztetni

2019. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Felhívtam és csütörtökre kaptam időpontot mondtam hány hetes vagyok
2019. febr. 4. 14:29
 4/26 anonim ***** válasza:
48%
Felesleges. Ráér minden vizsgálat.
2019. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Elégge bunkó volt az orvos aki megvizsgált és nem mondta mikor menjek pontosan, sőt semmit nem is mondott csak keressem fel a védőnőt.
2019. febr. 4. 14:34
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
Megis mire vartal mit mond az orvos a baba nemet vahy mi? Megallapitotta a terhesseged, nezett szivhangot es kiallitotta a papirt amivel mehetsz vedonohoz. Ennyi a dolga ilyenkor. Azt nem az orvos donti el mikor menj vedonohoz, kerj idopontot es mesz amikorra mondja ennyi.
2019. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Olyan részben nem mondott semmit hogy mit csinál, amikor megnézte uh-n annyit se mondott mivan a kijelzőn. Mondjuk megértem, sztk alapon hogy így állnak az emberhez...
2019. febr. 4. 14:56
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Én 6+3 hetesen voltam nődokinál sztkban,majd aznap már elmentem védőnőhöz.Egy intézményben vannak,pont bent volt.Kiállította a kiskönyvemet,6 hetem volt a háziorvost intézni,a vérvételt,ekg-t,fogorvost.12 hetes uh-ra már az összes lelettel a kezemben mentem.

Szerintem semmi gond azzal ha felkeresed már,szép nyugodtan elintézhetsz mindent.

2019. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm #8! Csütörtökön megyek akkor mindenképp, legalább én is szépen mindent eltudok majd intézni. Mégegyszer köszike a választ!!! :)
2019. febr. 4. 16:11
 10/26 anonim ***** válasza:
24%

Aztán elvetélsz 10 hetesen és felesleges volt minden. Idő, energia, pénz.

Nem rosszat kívánok, csak ez a realitás. Ezért nem szokás túl korán menni.

2019. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!