Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Holnap jön ki a védőnő, de...

Holnap jön ki a védőnő, de lenne egy kis probléma? Lent a többi

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne hogy most lesz teljeskörű lakásfelújjítás, a baba érkezése miatt is, de mivel bejelentkeztem terhesgondozásra, ezért ki kell jönnie.

Ilyenkor nem probléma , vagy mit fog beírni? Hogy megy ez?


2019. febr. 6. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz probléma!
2019. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első látogatás lenne, nem tudtam ilyen hamar kijön és félek belekötne valamibe
2019. febr. 6. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szaladgálnak egerek, és meleg van, akkor nem lesz probléma.
2019. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj semmi ilyen, csak most összepakoltunk már ugye festés, padlólap, ilyenek lesznek felujjitva :)
2019. febr. 6. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod, hogy felújítás van, hogy mire jön a baba, addigra minden még szebb és jobb legyen, mint eddig.

De nyilván ő is látja, hogy épp felújítás van, nem pedig koszban és mocsokban éltek. Azért a kettő nem ugyanaz.

2019. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, csak megijedtem ne hogy baj legyen
2019. febr. 6. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Néztél karácsony környékén tévét? Minden adón bemutatnak olyan családokat, ahol 5-6 kisgyerekkel láknak valami pajtában, se víz, se villany (és lehet nekik adakozni). Szerinted ha ők hazavihetik a kórházból gond nélkül, akkor egy kis felújítás érdekel valakit?
2019. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit néz, hogy a bemondott lakcímen valóban ti éltek-e, vannak-e közművek és nincs-e lakhatatlan állapotban a ház. Ennyi.
2019. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ááá, annyira kíváncsi a körülményekre, hogy pl van-e ivóvíz az ingatlannál (nem kell még csak bent sem, elég a kút!), fűtési lehetőség (fás kályha, azon mindjért melegíteni is lehet a fürdővizet), nem szakad-e rátok a tető (ha az eső befolyik, nem baj, csak ne legyen életveszélyes), nem süvít-e át a szél a falrepedéseken (laikusként se kelljen azt gondolnia, hogy összedől a ház).
2019. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyi, én 27 hetes vagyok, soha nem volt még kint a védőnő nálunk. Most, 3 hete vertük szét ripityomra a lakásunkat, konkrétan csak a csupasz falak állnak, a napokban kezdődik az építkezés. Persze, hogy most akar kijönni :D Mondtam neki hogy mi van, kérdezte hogy mit újítunk fel, nagyjából összefoglaltam neki. Közműveket kérdezte, milyen fűtés van, lesz-e szobája, vettünk-e már neki bútorokat, egyéb cuccot. Mondta hogy rendben, majd akkor a legközelebbi aktuális időpontomkor megbeszéljük a továbbiakat. Ennyi volt.
2019. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!