Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit jelenthet az MM:+ jelzés...

Mit jelenthet az MM:+ jelzés a várandósgondozási kiskönyvben?

Figyelt kérdés
22 hetesen voltam magánorvosnál UH-n, minden rendben (haskörfogat picit kisebb, de határértéken belüli, megfelel, szépen fejlődik), 28 hétre rendelt vissza. 23 hetesen (ma) voltam terhesgondozóban, 24 hétre elküldött uh-ra. Most nézem, 30 hét körül lenne esedékes ajánlás szerint, látta, hogy egy hete voltam, nem értem. Ötlet valakinek? Tudom, hogy ott kellett volna, de adta a beutalókat és csak fél mondatban jelezte, hogy terheléses vércukor közben csináltassam meg.
2019. febr. 7. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Magzatmozgás:)
2019. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ez lett volna a tippem, csak az uh-t nem magyarázza. Majd megpróbálom telefonon, de az nem egyszerű.
2019. febr. 7. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!