Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A nőgyógyászom csak magán...

A nőgyógyászom csak magán úton rendel, a helyi kórházban nem praktizál. Ilyen esetben szülésnél mi a helyzet?

Figyelt kérdés
A terhesgondozást vele szeretném végigvinni, de így nem lesz szülésnél fogadott orvosom. Más volt már hasonló helyzetben? Sokan csúnyán néznek rám, mikor mondom, hogy úgymond fogadott orvosom nincs.
2019. febr. 10. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyanígy vagyok. (Debrecen) de megkérdeztem erről a dokit, azt mondta nejön a szülésre.
2019. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs... szóval bejön. Hogy ezt jogilag hogy csűri csavarja a kórháztal azt nem tudom...
2019. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
@1, megírnád, ki az orvosod? Szintén Db :)
2019. febr. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én orvosom ugyan dolgozik a kórházban, de nem vállal szülést. A terhesgondozást végigcsinálta, sőt még ő is indította a szülést, majd rábízott az osztályos orvosra.

Nem volt ezzel semmi gond.

Végül aki műtött, varratszedéskor tök automatikusan mondta, hogy akkor 5 hét múlva a saját dokimnál jelentkezzek.

2019. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Zatik
2019. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem, szinte gondoltam, hogy ő :) Kérdeznék privátban, hogy ne offoljam szét ezt a kérdést!
2019. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!