Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák, akiknek először...

Kismamák, akiknek először elnézték a baba nemét: hány hetesek voltatok ekkor?

Figyelt kérdés

Holnap megyek a 18. heti UH-ra, és azon gondolkodom, hogy merjem-e megkérdezni a baba nemét. Tippelni én is tudok, tehát annak nincs értelme, hogy az orvos mond valamit, de még nem biztos egyáltalán. Csak összezavarna, esetleg magamban már egy bizonyos néven szólítanám a babát, aztán hetek múlva kiderülne, hogy mégsem az... ezt inkább nem akarom. De ha biztos lenne, hogy helyes, amit mond, akkor viszont szeretném tudni a nemét és a nagytesók még nálam is jobban.


Érdemes holnap már rákérdezni?


2019. febr. 12. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 14 hetesen talan fiut mondtak, 18 hetesen 100% fiut. Most 3 hetes a fiam.

Szoval kérdezz ra nyugodtan, nekem meg is mutatta a doki.

2019. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

12hetesen lány volt a tipp

30.hetesen tudtuk meg h fiú addig semmit sem láttak sosem. Nem feküdt úgy egyszer sem h megnezhessuk..

2019. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát az a baj hogy a mai profi uh gépekkel is elnézhető, vagy ha a baba mindig úgy fordul...

Barátnőm harmadik fiát VÉGIG lánynak mondták , pedig sok uh-n volt, babamozin is. Bevásárolt mindent rózsaszínben , kifestették a szobát, és megérkezett a kisfiú. Ez 2 éve volt, tehát nem régen.

Ha szerencsétek van , ennyi idősen (18.hét) ha magánba mentek és van hajlandóság a dokiban bogarászni a nemét, és még jól be is terpeszt, számotokra is egyértelműen meg lehet nézni "mije" van.

Olyannyira felismerhető lehet, mint nálunk (első gyermekünk fiú , de nála cvs is kellett ami egyértelműen megmondja ugye kromoszómákból) a második kislány, a harmadik gyereknél pedig 16 hetesen mikor mentünk, a doki csak alánézett és már én mondtam, hogy ha jól látom fiú ő is :)

Szóval tökre felismerhető ilyen nagy babánál már.

2019. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 19. heten fiut mondott a doki, a 30. heten bizonytalan volt, de valoszinubbnek gondolta a fiut, es vegul fiu lett.


Donthetsz ugy, hogy megvarod a szulest, es meglepetes lesz, en a kovetkezonel igy szeretnem.

2019. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18. hetes UH-n egy normális géppel, ha úgy fekszik a baba akkor baromi nehéz benézni. Ha a szonográfus korrekt, akkor megmondja, hogy egyértelműen látható vagy csak tipp lenne. Miért ne mernéd megkérdezni?
2019. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagynénémnek anno végig azt mondták, hogy lány lesz. Ugyanaz az orvos a 36. héten megkérdezte tőle, hogy ki mondta, hogy lány?? 12 éves a fia. 😄

Én most 19 hetes vagyok, 4 napja volt uh, a doki nem látta rendesen, de lány a tipp. Kíváncsiak vagyunk.

2019. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy mondja hogy biztos benne, vagy csak “ugy tűnik”, mert lehet hogy nagy terpeszben lesz es simán lat mindent, de lehet össze szorított lábbal lesz es takarja a kukacot 🤷🏻‍♀️
2019. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első babámnál 18 hetesen tutira mondták a fiút. Az is lett. A masodik babánál tutira mondták a lányt a 18 hetesen. A 32 hetesen is. Aztán 38 hetesen megszületett a 2.kisfiam 😁 az az igazság hogy a doki lányt mondott végig, de belül végig azt ereztem hogy nekem csak fiam lehet! Vilagosbarna lett a fal, felhőcskés ágynemű, így nem volt gond. Azért kicsit sokkot kaptunk. Na jó,a férjem nem kicsit. 2 éve volt, tehát a technika fejlettsége nem játszott szerepet. De ha terhes lennnék azért megint megkérdezném!
2019. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem volt szükséges megkérdezni, az orvosom magától mondta, hogy nem mond semmit, mert hol ennek látszik, hol annak:)
2019. febr. 13. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!