Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki járt már Nyíregyházán a...

Aki járt már Nyíregyházán a Finnamed klinikán 5D babamozin, írna véleményt róla? 😊

Figyelt kérdés
Megéri az árát? A pendrivera videó felvétel is kerül, vagy csak a képek? Nem tudjuk eldönteni, hogy 4D-re vagy 5D-re menjünk. Illetve 4D-re is írhattok ajánlást, hogy hol érdemes. 1. babával a Zöld 4D-ben voltunk, gyönyörű felvételek születtek, de a szonográfus csaj nagyon nem volt szimpi, így rossz szájízzel jöttünk ki, oda most nem szívesen mennénk.

#4D #Nyíregyháza #babamozi #5d #Finnamed klinika
2019. febr. 17. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván megéri ha látszik is valami, amit nem lehet garantálni. Kolléganőm most volt babamozin és a gyerek lábai az arca előtt, kezei a füleit takarták végig, semmit nem lehetett látni gyakorlatilag.

Mi is gondolkodtunk rajta a férjemmel, de miután minden UH-n eddig a hátát mutatta a babám, így biztos nem dobunk ki rá X ezer forintot. Fogom látni eleget ha megszületik.

2019. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Bár babamozin nem boltunk, de számos szolgáltatást igénybe vettünk már a finnamedben,a párom és a kislányom is. Ezek alapján ha terhes lennék (leszek) akkor biztos,hogy ide jönnék babamozizni is.
2019. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki, aki tényleg járt is ott? 😊
2019. febr. 17. 17:43
 4/6 anonim válasza:
100%

Mi voltunk a harmadik babánkkal ott. Nekem nincs pozitív tapasztalatom róla, részletekbe nem mennék itt bele. Átvertek bennünket, korrigáltak, de nem győztek meg, sőt...!

Az előző kettő terhességem alatt a Zöld Klinikán voltunk 4D-n. Először tetszett, 4 év múlva már nem volt megnyerő, ezért is választottam a Finnamedet... Részemről semmi különbség...!!

Ha újra választanom kellene, akkor máshová mennék.

2019. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából mások is mondtak rossz véleményt a Finnamed 5D-jéről, viszont ott elbújtak a babák.. és mindenki azt mondta nekem, hogy nem éri meg a dupla árat, csak úgy voltunk vele, hogy 2 gyereket terveztünk, és már nem lesz lehetőségünk kipróbálni az 5D-t. Viszont egyre inkább érik a gondolat, hogy visszamegyünk a Zöld 4D-be, valahogy elviseljük a csaj flegma fejét, de lesz egy csudijó videónk és gyönyörű fotóink. Amiket láttam máshol készült 4D-s képeket, egyik sem lett olyan szép tiszta, mint amit mi kaptunk.
2019. márc. 1. 22:53
 6/6 anonim válasza:
Írtam. 😉
2019. márc. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!