Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnő, vizsgálatok, mi a...

Védőnő, vizsgálatok, mi a sorrend?

Figyelt kérdés

Voltam sztk nőgyógyásznál, végre kaptam beutalót vérvételre, ekg-ra és a védőnőhöz is.


Mi a sorrend?

Mehetek védőnőhöz a vizsgálatok előtt vagy érdemes már az eredményekkel felkeresni?

Persze heti 1 alkalommal rendel 1 órát...


Nőgyógyászhoz is vissza kell mennem nemsokára, nem szeretném hogy lecsesszen, mert nem értem a vizsgálatok végére..



2019. febr. 23. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Vizsgàlatok elött menj a vèdönöhöz, vèrvëtelnèl kérik a kiskönyvet. Legközelebb ha mèsz a vèdönöhöz majd viszed neki az eredmènyeket.
2019. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kőszönöm!
2019. febr. 23. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Én most úgy jártam, hogy több mint 1 hónap múlvára kaptam időpontot a védőnőhöz. Én szerintem azzal kezd.
2019. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Védőnőhöz előbb


Az ekg-t elég, ha a háziorvos végzi el, de neki a kiskönyvben sok dolgot be kell írnia.. Mehetnél vissza a kiskönyvvel utána megint.

2019. febr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor a védőnőnél fogom kezdeni a sort :)

2019. febr. 25. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!