Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Liga Anett védőnő, melyik...

Liga Anett védőnő, melyik nőgyógyászhoz tartozik?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen nincs, hogy melyik nőgyógyászhoz tartozik a védőnő. Esetleg ő ajánl valakit a leghelyedhez legközelebb eső eü intézményben rendelő orvosok közül.
2019. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A védőnő nem tartozik egyik nőgyógyászhoz sem. A védőnőknek körzetek vannak, nem választhatsz védőnőt.
2019. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

De, 1-es, 2-es, tartozik. ;)

Debreceni védőnő és konkrét sztk-s nőgyógyászhoz tartozik, már ami a terhesgondozást illeti.

Hogy ő kihez, nem tudom, ezért javasoltam, kérdező, hogy hívd fel!

Ha a kereső által kidobott másodikhoz tartoztál volna, azt tudtam volna, mert én is nála vagyok.

2019. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
És akkor 2 védőnőd lesz? 1 aki a dokihoz tartozik,és 1 a körzeti,aki kötelező? Érdekes lesz.
2019. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
4, ez a körzeti ;l
2019. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Behalok! :D Lepontozzák a debrecenit úgy, hogy fogalmuk sincs az ottani rendszerről.
2019. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodjatok meg! Nyíregyházán a terhesgondozóban helyben vannak szülészorvosok és védőnők, és igen, minden védőnő tartozik egy szülészorvoshoz! Attól függően melyik napon van tanácsadás az adott védőnőnek. Nem kell 2 helyre járni se!



És a poén, google alapján az említett védőnő debreceni! Szóval az egyik előző komment alapján a kérdező védőnője tartozik valakihez. :)

2019. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Bizony, bizony. Debrecenben ugyanúgy megy, mint ezek szerint Nyíregyen.

Hihetetlen, hogy nulla információval okoskodnak egyesek. :)

2019. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
72%: Budapesten nem így működik okoska hanem ahogy írtuk, várost nem írt a kérdező, honnan tudnánk hogy máshol nem így megy, nem vagyok vidéki. Visszavehetnél ebből az arrogáns attitűdből.
2019. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, a várost tényleg elfelejtettem odaírni. Debreceni vagyok és körzetileg ehhez a védőnőhöz fogok tartozni.

A mostani védőnőm Berecz doktorral dolgozik együtt. Ezért mertem így feltenni a kérdést.

2019. febr. 24. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!