Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Echogén belek bajt jelenthet?

Echogén belek bajt jelenthet?

Figyelt kérdés

Ma voltam a 12. heti genetikai uh-n.

A leleten szerepel az echogén belek kifejezés. Azt olvastam, hogy jelenthet kromoszóma rendellenességet de az is lehet hogy csak tele voltak a belek mert ürítés előtt volt a baba vagy hogy véres magzatvizet nyelt (ami állítólag nem ártalmas)

Az uh-n kiadták a leletet de nem mondtak semmit. Jövőhéten rendel az orvosom. Kicsit meg vagyok ilyedve szerintem bejelentkezek egy 4D-s genetika uh-ra hátha ott jobban látják. Volt már valakinek hasonló? Lett valami baj belőle?



2019. márc. 11. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a 18-dik hétben. Azt mondta a nőgyógyász, hogy ez semmi mert attól is lehet, hogy gyakran használja a hasi izmokat. Biztos nincs semmi baj, mert akkor egyből küldtek volna tovább. Engem még küldtek vérvételre is, hogy nem e vmi fertőzés, de ott sem találtak semmit. Nekem azt is odaírták, hogy 1 minor jel.
2019. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Első Baba, így mindenen nagyon izgulok. Én is olvastam hogy általában ártalmatlan és elmúlik.

Remélem így lesz köszönöm még egyszer!

2019. márc. 12. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!