Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az lenne a kerdesem hogy...

Az lenne a kerdesem hogy mennyi idobe kerul a nogyogyaszhoz idopontot kapni? Nem bunkosag felhivni oket es kerdore vonni?

Figyelt kérdés

Felhivtam a rendelot es kertem idopontot de azt mondtak h majd felhivnak ok. Mert hogy nagyon sokat vannak.

Csak az a gond hogy azota eltelt egy honap es ket nap.

Azt kifelejtettem hogy varandos vagyok es a terhesseg megallapitasa miatt mennek termeszetesen elsore.Most vagyok a 10 hetben es felek hogy tul kesore kerulok orvoshoz.


2019. márc. 13. 16:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Menj fizetős orvoshoz. 1 héten belül lesz időpont.
2019. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Hívd fel őket megint, esetleg egy másik orvost, vagy pl a G1 intézetben online is lehet foglani, én mindig úgy foglaltam időpontot kb két kattintással.
2019. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor felhivom őket ismét
2019. márc. 13. 17:06
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vártam volna egy hónapot, egyértelmű, hogy elfelejtették vagy letojják. Eleve milyen hely az ahova 1 hónapot kell várni egy 5 perces vizsgálatra?

Terhesség megállapításra én is államiba mentem, de 1 hét volt a várólista.

Menj magánba ha nem fogadnak, mert lassan tényleg kicsúszol az első trimeszteri kötelező vizsgálatokból.

2019. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Én is a magándokit javaslom, sztk alapon a kutya se foglalkozik az emberrel.
2019. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
Nekem ez olyan fura hogy időpont kell sztkba. Nálunk városba érkezési sorrend van nőgyógyásznál.
2019. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Magánhoz kértem időpontot és reménykedtem hogy nem felejtenek el mivel az adataimat is felvették. De már túl sok a hónap várakozás
2019. márc. 13. 17:34
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Most nem tudom, hogy hogy van de évekkel ezelőtt hívtam az sztk t időpontért. Konkrétan lebszott a nő, hogy mit képzelek én, nincs időpont, különben is sokan vannak és én ezt hogy gondolom! Szóval kikérte magának, hogy telefonáltam 😂
2019. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Képes vagy várni egy hónapja arra hogy visszahívjanak?

Tudod,hogy csomó vizsgálatnak meg van szabva hanyadik héten kell csinálni, nem tudsz majd heteket várni?

Anya leszel, legyél már önálló.

Bemész egy kórházba vagy keresel egy másik magánrendelőt. Már ennyi idő alatt az összes vizsgálatot letudhattad volna..

2019. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Én vártam volna egy napot, aztán újra hívtam volna őket. Én egyébként anno mikor magánba jártam terhesgondozasra, akkor a dokim annyira tele volt hogy bő 3 hétre kaptam csak időpontot mikor legelőször mentem hozzá. Utána már könnyebb volt mert az adott terhesgondozas végén kaptam mindig a következőre időpontot, így a végén amikor már hetente kellett mennem, mindig volt fix időpontom.
2019. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!