Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Érdi vagy a 11. kerületi sztk...

Érdi vagy a 11. kerületi sztk a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig 11. kerületiek voltunk, oda is jártam terhesgondozásra terhességeim alatt. De most újra babát várunk és Érdre költöztünk. A 11. kerületi sztk nagyon jó volt, felújított, tiszta stb. Viszont az érdiről semmit nem tudok, milyenek ott az állapotok? Az orvosok? Kihez menjek/ne menjek? Minden vizsgálatot megcsinálnak ott? A kismamáknak van valami "elsőbbség" pl vérvételnél? Arra gondolok, hogy pl a 11. kerben volt egy gomb, amit a kisgyerekesek és a kismamák megnyomhattak, így másfél óra helyett kb 10 percet kellett várni. Bármilyen infot megköszönök!
2019. márc. 15. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha ram hallgatsz, nem mész érdre. Meg egy olyan bunko es lekezelo brigad, mint ami ott van, nincs a földön.

Van menj magánba a Radványi Krisztinához, vagy menj át Százhalombattára. Ott viszont mindegy, kihez mész, mind nagyon kedves. Ha nem akarsz sokat várni, akkor ne Börzsönyihez, mert őnála sokat kell varni. Persze mindemellett zseniális orvos, nekem ő kísérte végig a terhességem.

Érden borzasztóak az állapotok, és mellé még nagyon bunkok is a dokik, lekezelőek ea nem szeretik ha mashonnan mesz hozzajuk. Szoval ha elfogadsz egy jótanácsot, érdre soha!!!

2019. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Orvost nem tudok, mert nekem magán van, de a labor az sztk-ban kifogástalan. Most költözött új helyre, a héten voltam terheléses vervetelen. Nekem védőnő mondta h a terheléses (3-as) gombot nyomjam mindig, az az "elsőbbségi". Vérvétel, adatfelvétel cukor megivasa volt nekem összes 15 perc. Múltkor sima vérvétel volt, akkor is a terhelésest nyomtam, akkor adatfelvétel és szúrás 10 percbe telt. Egyetlen dolog-nem szeretik a kiskonyves "beutalot", mondták nekem h nem győznek szólni a védőnőknek, hogy rendes beutalot kérnek. Legközelebb a nőgyógyász kiirja nekem az 3.trimeszterit és ennyi lesz. Mondták h az lenne nekik a legjobb, köszönik ha úgy csinálom máskor.
2019. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor te mazlis vagy 2.válaszolo, mert a vérvetel is lassu hiaba nyomtam a 3as gombot. Csak az utolsó vervetelnel volt az, hogy leadtam a vizeletmintat es mar hivtak is be. Bar ez attol is függ hány kismama van előtted. Bár én jól megjartam, mindig sokan voltak. Ja és kismamás vérvétel csak szerdánkent van!
2019. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jesszus, akkor inkább vissza járok a 11 kerbe... köszi!
2019. márc. 15. 16:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 11. kerületi vagyok, nem tudom mikor jártál erre utoljára, de ha a lakcímkártyád nem ide szól, akkor nem fognak fogadni már az sztk-ban. Még a laborban is elkérik az adataid, teljesen mindegy, hogy mi van a beutalón.
2019. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem kérik el a lakcímkártyamat, mert látják, hogy nem először járok ott. Tehát amikor terhes lettem, akkor is csak a tajt kérték, és látták, h 11. kerben lakom (pedig akkor már érdi voltam).
2019. márc. 15. 21:21
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként első, hogy lehet Érdről Battára járni sztk alapon???
2019. márc. 16. 00:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is 0 éves koromtól járok oda, most 29 vagyok, tehát van bőven előzményem a rendszerben, de mégis elkérik és hatalmas piros betűkkel van kiírva, hogy nem területi lakost csak kérelemmel fogadnak.

De akkor ne legyen igazam.

2019. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ok észben tartom azért...
2019. márc. 16. 15:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Én érdi vagyok, de semmi pénzért nem mennék az sztkba nőgyógyászhoz. Bunkók! A laborral nincs gond, ha kismama vagy. Annyi, hogy szerdán érdemes menni. De nem lassabb, mint a százhalombattai. (nekem az nem jött be, csiga tempó, semmi kedvesség) Ha meg vagy elégedve a 11.kerülettel és továbbra is járhatsz oda, akkor maradj annál szerintem.
2019. márc. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!