Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Holnap megyek terhesgondozásra...

Holnap megyek terhesgondozásra, csak kartonozásra, mert csak 11 hetes leszek. Ha szólok, hogy nagyon görcsölök, ránéznek a babára? Vagy a szívhangra?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kartonozás?
2019. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megcsinálják a kartonomat a rendelőben, papírmunka.
2019. márc. 21. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztosan ránéz a doki ultrahanggal, ha kéred. De még csak most csinálják meg a kartonodat? 12. heti ultrahangra van már időpontod? Védőnőnél voltál már?
2019. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy ha ilyenkorra adnak időpontot akkor már valószolínű megmarad.. ilyen kedvesek voltak. Van időpontom, védőnőhöz is ma mentem volna, csak rosszullét miatt le kellett mondanom.
2019. márc. 21. 14:21
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nem igazán értem. 12 hét előtt már általában van egy vizsgálat a 8-9 hét körül, ahol megállapítják a terhességet. Akkor el kell menni a védőnőhöz, aki kiállítja a kiskönyvet, azzal elmenni az első vérvételt megcsináltatni. És a genetikai ultrahang a 12. héten ami szintén nagyon fontos. Ezek szerint nem nagyon foglalkoznak veled.
2019. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam már több ultrahangon, sőt genetikain is voltam, mert elszámoltak, így visszahívtak későbbre. Vérvételre is holnap megyek.
2019. márc. 21. 14:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja akkor jó. Akkor ha csak ennyi a kérdés, akkor valószínű ránéz az orvos a babára, ha görcsölsz. Reméljük nem lesz semmi gond.
2019. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2019. márc. 21. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nyagyon görcsölsz akkor nem ártana bemenni a nőgyógyászatra,(kórházba).A görcsölés sose jó!Én nem várnék holnapig a helyedben,inkább egy felesleges kör mint hogy baj legyen.Tudom,mert vesztettem már el babát.De persze mindenki maga tudja!
2019. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is vetéltem már, éppen ezért aggódok. Volt már, hogy egy uh alkalmával szóltam, hogy mennyire görcsölök azt mondta a doki, hogy magnézium.
2019. márc. 21. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!