Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Honvéd korház, Dr Varga Csaba...

Honvéd korház, Dr Varga Csaba nőgyógyász? Véleményekre lennék kiváncsi vele kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csaszart vagy huvelyi szulest szeretnel
2019. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
?
2019. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hüvelyi.
2019. márc. 23. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Akkor a Honvedot semmikeppen nem ajanlom senkivel. Csaszaroskent nagyon, de huvelyinel a protokoll teljesen ellehetetleniti. Nonszensz okokbol inditanak mar sokszor a 40. het betoltese elott, vagnak, ha kell, ha nem. Ha huvelyit szeretnel, akkor Szent Imre, vagy esetleg Szent Istvan, utobbit, csak ha pontosan tudod, hogy melyik beavatkozast nem szeretned, akarjak ott is gyorsitani, ami noveli a fajdalom es a csaszar eselyet, de ha visszautasitod, akkir bekenhagynak. Utobbi ket korhaz nyugodtan mehet ugyeletben is. Ha mindenkepp szeretnel orvost, akkor en a Szent Imre fb csoportjaban erdeklodnek, es ha megvan, akkor minel elobb (Balint Balazs, Balint Mihaly, de meg vannak masok is).
2019. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Szoval, ha eleve tudnad, hogy csaszar lesz, akkor a Honved nagyon szuper, de huvelyit ott biztos nem vallalnek be a helyedben, rengeteg nagyon rossz tortenetet hallottam.
2019. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Én pedig hüvelyi úton szültem a honvédban fogadott orvossal, tehát személyes tapasztalat, nem csak mendemonda. Abszolút pozitív élmény maradt. Indítottak, de csak 41.héten. Volt ugyan gátmetszés, de inkább az, mint hogy repedjek. Szülés után 10-14 nappal nem is éreztem, hogy szültem volna. A honvéd egy jó kórház, remek orvosokkal.

Második gyerkőc is ott fog születni, hüvelyi szülésre készülünk mindenképp.

Nem kell senkit rémisztgetni. 🙂

2019. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
A Honved statisztikajat erdemes megnezni, az nem szemelyes torteneteken alapszik. Ket baratnom is ott szult elsore, egyikuk sem fog visszamenni (illetve az egyikuknek mar megvan a masodik gyereke, esze agaban semvolt visszamenni, hogy beszedjen meg egy indokolatlan rutingatmetszest maganak (amelyik orvos azt mobdja, hogy azzal megelozheto a repedes, az nem ismeri errol a jelenlegi nemzetkozi allaspontot. A repedes ugyanis nem a gatmetszessel elozheto meg, hanem az eroltetett nyomatas, Kristeller, oxitocinos inditas mellozesevel.
2019. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
En is csak rosszat hallottam sajnos honvedről. Olyat is mondták h csaszar után 8 óra múlva láthatta a babat. Hát én ebbe beleorultem volna, nalunk varrás után mellre tehettuk. Robert korhaz
2019. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Okoskák, a Honvédba küldenek rengeteg ikres és cukros kismamát akiknek császárt írnak ki. Mivel itt van PIC is ezért (ami a puccos Robertben nincs, ha gond van ugyanúgy visznek kórházba, csak még atrangatjak a babád mentő autóval a városon) . Csak utána kell konkrétan kérdezni és tapasztalat alapján megítélni bármit is, nem pedig az alapján hogy mit hallottatok a Náncsi néni sosem látott nagynénjétől, aki azt hallotta borzasztó dolgok történnek a honvédban.


Kétszer szültem természetes úton a honvédban (második a covid első hullám alatt), egyszer sem merült fel a császár, de több ismerősöm, barátnőm is ugyanezt tudja elmondani. Aranyora mindkettő esetében volt, szülőszobában szopi azonnal volt, gxerekágyon a babát is szinte azonnal hozták amint összeszedtem magam, ha nem egyből kapod meg akkor annak oka van - vagy te vagy a baba állapota miatt.


Ohh igen és oxitocin sem kellett és gatmetszes sem.

2021. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, csak hogy korrekt legyek:

Egyik nagyon jó barátnőm fog a doktor úrnal szülni. Ő nagyon meg van elégedve vele, mert nem egy paraztatós orvos, terhesgondozás is elég laza nála, nem vizsgálgat havonta, de nem is pátyolgat. Neki problémamentes eddig a terhessége nem tudom milyen amikor problémás a terhesség. Most az új törvénymódosítás miatt majd csak magánban fog kismamákat fogadni terhesgondozásra de abban úgy tudom benne van a szülés ára is. Szóval ha nem vagy egy paramami és lazán veszed te is a terhességet akkor jó választás lehet. Nekem pont emiatt nem volt szimpatikus hogy túl laza.

2021. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!