Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szent Margit kórhàzban Budapes...

Szent Margit kórhàzban Budapesten tudtok ajánlani jó szülész-nőgyógyász orvost?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg hogy babát vàrunk, sok jót hallottam a kórházról de szeretnék egy jó orvost is fogadni!

Esetleg privátban részeleteket is elfogadok vagy orvos elérhetőséget!

Köszönöm


2019. ápr. 4. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2019. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dr. Penyige Aron korrektul ellatott, kontrollon is. Nem fogadott volt.
2019. ápr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

21/L

Penyige Áront én nem ajánlanám. Hormonális fogamzásgátlót mentem el hozzá felíratni. A rutin vizsgálatot el akarta végezni, előtt szóltam, hogy még szűz vagyok. Miután felöltözhettem, elkezdte ilyen nagyon furcsa stílusban, kisség gúnyolódva kérdezgetni, hogy hogyan lehetséges, hogy még szűz vagyok. Utána megkérdezte, hogy minek nekem a fogamzásgátló (ami amúgy jogos kérdés a receptet tekintve, de nem mindegy, hogyan, milyen hangsúllyal teszi fel). Majd látva az arcomat elkezdett röhigcsélni, kb. mint egy 13 éves fiú, hogy “Ja, már az a terv, hogy nem vagy sokáig szűz?!”. Nem éreztem szerencsés helyzetnek, hogy kettőnk közül, én, a fiatal páciens viselkedem érettebben. Megalázó volt.

2021. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!