Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyulasi Gábor sztk terhesgondo...

Nyulasi Gábor sztk terhesgondozáson?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egy bőbeszédű stb, és ha nem kérdezek, akkor gyorsan végzünk, stb. Nem is ez érdekel, mert amúgy is többedik babáról van szó, én sem érek rá csevegni, nem is vagyok az az aggódós kérdezgetős típus. Voltam már nála egyszer, akkor nekem szimpi volt. Az érdekelne, hogy akik végig sztk-ba járnak hozzá, meg vannak-e elégedve? Mondjuk gondolom, ha nagyon ki lennének valami miatt, elmennének máshova. Az is érdekel, hogy sztk-ban olyan doki-e, aki kismamát minden alkalommal vizsgál-e (hüvelyi úton), vagy csak időnként? Tudom, hogy el lehet utasítani, de érdekel, hogy egyébként sem vizsgálna, vagy szólni kell, ha én épp nem szeretném? S volt olyan, aki hozzá járt sztk-ba és ügyeleten is pont Ő volt?

Köszi


2019. ápr. 9. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
20%
Ja
2019. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!