Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Czeizel Intézetben 2. genetikai UH-n megmondják a baba nemét?

Hamarosan 19. hetes leszek, még nem tudom fiú vagy lány lesz a babám, az sztk szakrendelésen sajnos sietnek és nem ezzel foglalkoznak.

Bejelentkeztem a Czeizel intézetbe, mert a Down szűrést is ott végezték és meg voltam elégedve velük.

Aki volt 2. genetikai vizsgálaton, megtudta fiú lesz vagy lány?

Kérésre megmondják ha úgy fekszik és egyértelmű?

Keress kérdéseket hasonló témában: baba

ápr. 10. 12:59  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem magától is megmondta a doki, illetve előtte megkérdezte hogy majd majd mondja-e. Szépen feküdt a baba, úgy fogalmazott, hogy 99%-ban kislány. Utána voltunk közvetlenül magzati szívultrahangon, ott is megállapította a doktornő, hogy kislány, úgyhogy biztosra vettük. Azóta is az :) A 12. héten is rákérdeztem, akkor mondta a doki, hogy csak egy nagyon messzi tippje lenne, de nem szeretné, ha bármibe is beleélnénk magunkat, így inkább nem mondja. Nagyon rendesek, korrektek voltak a Czeizelben, mi az összes ultrahangon ott voltunk, soha semmilyen negatív benyomás nem ért.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 10. 13:11 Privát üzenet
A végén amikor már mindent megmértek/megnéztek amit kell és fontos megkérdezték, hogy szeretnénk-e tippet a nemére. Ha igent mondtok, megmondják.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 10. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekünk is megmondták maguktól, nem kellett külön kérni sem. :)

# 3/3Időpont ápr. 23. 12:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális, hogy az utolsó ultrahangon a baba kisebb, mint kellene lennie?
Czeizel Intézetben milyen egy genetikai vizsgálat?
Kismamák, akiknek először elnézték a baba nemét: hány hetesek voltatok ekkor?
Nem tudom mit csináljak Kalocsán kell beutalot kérni ha 12hetes vagyok és senki nem mond semmit mit hogyan kell csinálni. Hova kell mennem és mikor? Valaki tudd segíteni? És hogy...
Valamivel több a magzatvizem.19 héten is láttak és most a 22 héten is. Mindent rendben találnak. Tapasztalatokra lennék kiváncsi! Rendben volt a terhesség és a baba végig akinél volt ilyen?
A Kaáli Intézetben valóban létezik az a szabály, hogy ha egy városban bejelentkezel náluk, akkor ott kell végigcsinálni a vizsgálatokat, lombikokat és már nem lehet átjelentkezni másik városba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!