Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Czeizel Intézetben 2. genetika...

Czeizel Intézetben 2. genetikai UH-n megmondják a baba nemét?

Figyelt kérdés

Hamarosan 19. hetes leszek, még nem tudom fiú vagy lány lesz a babám, az sztk szakrendelésen sajnos sietnek és nem ezzel foglalkoznak.


Bejelentkeztem a Czeizel intézetbe, mert a Down szűrést is ott végezték és meg voltam elégedve velük.

Aki volt 2. genetikai vizsgálaton, megtudta fiú lesz vagy lány?

Kérésre megmondják ha úgy fekszik és egyértelmű?



2019. ápr. 10. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem magától is megmondta a doki, illetve előtte megkérdezte hogy majd majd mondja-e. Szépen feküdt a baba, úgy fogalmazott, hogy 99%-ban kislány. Utána voltunk közvetlenül magzati szívultrahangon, ott is megállapította a doktornő, hogy kislány, úgyhogy biztosra vettük. Azóta is az :) A 12. héten is rákérdeztem, akkor mondta a doki, hogy csak egy nagyon messzi tippje lenne, de nem szeretné, ha bármibe is beleélnénk magunkat, így inkább nem mondja. Nagyon rendesek, korrektek voltak a Czeizelben, mi az összes ultrahangon ott voltunk, soha semmilyen negatív benyomás nem ért.
2019. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A végén amikor már mindent megmértek/megnéztek amit kell és fontos megkérdezték, hogy szeretnénk-e tippet a nemére. Ha igent mondtok, megmondják.
2019. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekünk is megmondták maguktól, nem kellett külön kérni sem. :)

2019. ápr. 23. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!