Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit gondoltok arról, aki 2...

Mit gondoltok arról, aki 2 hosszú és nagyon fájdalmas természetes szülés után azt mondja, hogy ha lesz 3. baba azt csak is császárral hajlandó megszülni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 14:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Meg tudom érteni ☺️
2019. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%

Azt, hogy a szerencsétlen anyukának fogalma sincs milyen fájdalommal jár a császár. Nekem volt mindkettő, bár nem én választottam a szülés módját. Ha lett volna választási lehetőségem sosem szültem volna császárral.

Akiknek nem volt, azt hiszeik, hogy hamar megvan, nincs fájdalom, túl vagy rajta és kész. Nem így van. A vajúdás akkor is megvan, érzéstelenítés miatt a császárt nem érzed, de utána hónapokig kínlódsz a gyógyulási folyamat miatt. Én szerencsés voltam, nem volt utána fertőzés, de ismerek olyan anyukát akinek a császáros seb elfertőződött. Ha a fájdalom miatt akar császárt akkor kérjen inkább epiduláris érzéstelenítést.

2019. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%

2-es, inkább neked nincs fogalmad, hogy milyen egy igazán nehéz hüvelyi szülés, aminek a végén tokától bokáig szakadsz, 2 órán keresztül foltoznak össze és ezt megelőzi, hogy kézzel tépkedik ki belőled a lepényt.

Mellesleg nálam az eda nem hatott.

2019. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Semmit. Ez az ő döntése.

És mit gondoltok arról, aki emiatt megszólja ezt az anyukát?

2019. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Hát azt hogy nem tudja mivel jár a császár. Én meg pont úgy vagyok, mivel nem szülhetek természetesen inkább marad az egy gyerek, de azt a poklot ami a császár után volt még egyszer nem élem át az tuti.
2019. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

2!


Hát nem tudom, nekem sürgősségi császárom volt, minimális fájdalmat ereztem a műtét után és a világon semmi problémám nem volt később.

2019. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

Volt 3db 24oras vajudasom ..

De nem akarnak mast.


Kerdes mi a hosszu es mi a fajdalmas ?

2019. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Annyira hosszú és annyira fájdalmas, hogy úgy érzem soha többé nem akarom ezt átélni, viszont mindig is 3 gyereket szerettünk volna. A császárt úgy képzelem, hogy fáj a seb, ha az ember felül, vagy mozog, de nincs az az órákig tartó iszonyat, ami vajúdás alatt. Császárosok tapasztalatai egyébként még érdeklenének.
2019. ápr. 19. 15:59
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
3-as nem a Jánosban szültél véletlenül tavaly?
2019. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
2 spontán szülés után, 2 hete sürgősségi császárom volt. 2 nap maga volt a pokol, annyira fájt. Igazából nem volt időm a fájdalommal foglalkozni, mert a babámat elvitték egyéb okok miatt a koraosztályra , és ott ültem vele 2 napig éjjel nappal, nem hagytam magára. Nem pihentem ki a császárt, aminek szerintem később meg lesz a böjtje. Mostmár egyáltalán nem fáj a sebem, meg sem érzem, sőt erzeketlen. A dokim szép munkát csinált, 1 vékony heg maradt csak, szépen összeforrt.
2019. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!