Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Pásztor Norbert szegedi szülész-nőgyógyászról érdekelnének friss tapasztalatok?

Mennyire van ideje egy egy kismamájával foglalkozni? Ahogy hallottam eléggé tele van a magánrendelése. Mennyire alapos orvos stbstb, minden érdekel :)

ápr. 26. 21:41  Privát üzenet  

A válasz

Szia, én hozzá járok, most vagyok 18 hetes.

Imádok hozzá járni, igaz hogy sokan vannak de ha már bekerültel mindig lesz következő időpont, de lehet kicsit furcsa időpontokban, én pl 20:15-re megyek legközelebb🤣

A vizsgálat előtt kikerdez és te is kerdezhetsz, utánna felfekszel jön az ultrahang, nekem párom is be szokott jönni így ő is látja a kisfiúnkat 😊

Mindnet mond, hogy mit láthatunk éppen, majd a vizsgálat utan is lehet kérdezni.

Csinál képet is és azt még is kapjuk midnig.

(Én ossze szoktam írni a kérdéseket a naptáramba a vizsgálatok között amikor épp eszembe jut)

Nagyon alapos orvos szerintem, mi nagyon szeretjük 😍

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 26. 22:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál ☺️

# 2/2Időpont ápr. 27. 08:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szent Margit kórhàzban Budapesten tudtok ajánlani jó szülész-nőgyógyász orvost?
Budapesten jó szülész-nőgyógyász?
Tudnátok ajánlani Miskolcon egy jó szülész nőgyógyászt aki szakmailag is jó és kedves?
Hogyan keressek megfelelő szülész-nőgyógyászt? Hogyan kell felkérni, hogy legyen az orvosom?
Dr. Vermes Gábor (régen SOTE, most Honvéd) mennyire megbízható orvos? Szülésnél megbízható?
Dr Kocsis Norbert Csaba miskolci szülész nőgyógyászról várnék véleményeket! -Hol rendel? -Milyen orvos? -Milyenek a tarifái?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!