Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Babamozi mikor és hol?

Babamozi mikor és hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akik voltak már babamozin, megosztanák velem a tapasztalatukat?

Hova mentek, hányadik héten, mennyibe került az élmény?

Köszönöm!



2019. ápr. 29. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban budapesti helyszínek érdekelnek, ezt kihagytam :)
2019. ápr. 29. 13:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapest, Czeizel intézet, 27 és 29. héten voltunk, mert első alkalommal a kisasszony úgy el volt fordulva és takarva, hogy a tarkóján kívül semmi nem látszott, pedig vagy fél órát próbálkoztunk ébresztgetni. Kaptunk egy másik időpontot, a sikertelen alkalomért pedig semmit nem kellett fizetnünk. Maximális korrektség, alaposság, Magyarország egyik legjobb ultrahanggépe, kell ennél több? Nagyon gyorsan adtak időpontot, odaérve pedig épphogy kitöltöttük a papírokat, már hívtak is be, szerintem egy percet se vártunk. Apukának külön kanapé a vizsgálóágy mellett. Lehet fotót, videót is kérni. 23.000 Ft a vizsgálat díja ami nem kevés, viszont abszolút megérte szerintem. Az egész hozzáállás, kedvesség, gyorsaság és minőség olyan is volt.
2019. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 terhesseg alatt negyszer voltam, mindegyik allalommal a 4D genesis-t valasztottuk. Szuper hely, raszanjak az idot a vizsgalatra, kedvesek a szonografusok (ketten uzemeltetik a helyet es mindketto vizsgalt mar), profik es jok a felvetelek. Az arat pontosan nem tudom megmondani, mert kozel 10 eve volt az elso 3 alkalom, amikor voltunk, akkor tiz ezer alatt volt, legutobb tavaly nyaron voltunk es tiz felett volt valamennyivel, de nem sokkal.

45-60 perc kozott toltottunk ott, akkor volt hosszabb, amikor nem ugy helyezkedett az egyik babank, hogy az arcat latni lehessen, igy szunetet tartottunk, itattak, etettek, setaltam, hatha poziciot valt a gyerek.

Ha a mozizas a crl, akkor a 28-32 het kozotti idoszak az idealis, akkor mentunk mindig, mert mar van a magzaton zsir, kerek az arca es “babas”. Kesobb mar nehez jo felvetelt kesziteni, mert nagy a baba es takarja magat nagy esellyel valamelyik testreszevel, hiszen keves helye van.

Egy alkalommal mentunk a masodik trimeszterben, 16 hetesen, akkor nem a mozizas volt az ok, sovanyka es hosszu feju volt a babank, de mint irtam nem azert mentunk, hogy a “gyonyorkodjunk”, hanem a vizsgalat miatt es az remek lett.

2019. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ismerem a Czeizel Intézetet, 13. héten a Down szűrést és a 20. heti UH-t is ott végezték, elégedettek voltunk mi is. A 30. heti kötelező UH-t is ott fogjuk megcsináltatni.

Nem figyeltem, hogy babamozit is csinálnak,

Köszi az infót :)

2019. ápr. 29. 14:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Rákeresek a 4D genesis-re is, köszönöm :)
2019. ápr. 29. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!