Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Elírhatták a tarkóredő vastags...

Elírhatták a tarkóredő vastagságát?

Figyelt kérdés

Ma voltam genetikai UHn, azt írja a lelet, hogy NT: 5.5mm

De közvetlenül utána azt is, hogy ez az érték 3mm alatt van, ami jó, de garanciát nem vállalnak. Az orvos a vizsgálat közben azt mondta, minden a legnagyobb rendben, egészséges a baba.


Ott nem kérdeztem rá, mert a papírt csak utána néztem meg, szóban meg ugye mást mondott.


Amúgy 11+6 hetes vagyok az UH szerint, 52mm a baba. Szerintem ha 5.5mmes lett volna a redő, az feltűnik.


Mit gondoltok?


Jövő Pénteken megyek kombinált tesztre.



2019. máj. 3. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Hivd majd fel oket
2019. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
TB rendelés, futószalag, aligha fog emlékezni az orvos. :(
2019. máj. 3. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én ilyen esetben visszamennék. Szerintem megnézik újra.
2019. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van esetleg valami protokoll, hogy 3mm felett továbbküldenek más vizsgálatokra?
2019. máj. 3. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem anno a fl-t irtak el. Készültek kepek a vizsgalatrol amit tárolnak. Mikor a fogadottam meglatta tök merges lett, kikerte + ujra merte. Ugyanigy osszevissza volt bennem a lepeny. Mikor hol tapadt, hatso/mellso, mélyen vagy sem... stb. Nem caodalkoznek ha egy varosban laknank de nem akarom gyalazni a korhazat, mert amugy jo csak allandoan kapkodas van.
2019. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Magas tarkóredő esetén nálunk alapból küldenek genetikai konzíliumra és javasolják az amniót. Valószínűleg elírták, hogy ha az orvos azt mondta, minden oké, viszont biztosan nem fog emlékezni az X beteg közül erre.

Ezért mondom, hogy menj vissza, mutasd meg, mondd el, hogy diszkrepancia van az érték és az utána lévő szöveg között, legyenek kedvesek újra lemérni.

2019. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát ez Pesten volt, szóval szerintem nem egy helyen voltunk :)


Amúgy elég prosztók is voltak, de ez a "hiba" még idegőrlő is. Főleg ha mégsem hiba, hanem tényleg vastag a redő, csak az orvos nem szólt.

2019. máj. 3. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyebkent igen, nalunk is igy van, ahogy a 6os irta. (5vagyok)

Genetika, majd amnio, sztem masutt is.

2019. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) picit megnyugodtam. Nekem is így rémlett, hogy ha nem stimmelne, küldenének tovább.


Visszamegyek, megkérdem.

2019. máj. 3. 20:53
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Kombiteszten van egy újabb uh és egy vérvétel.Ha ott rossz eredmény jön ki tovább küldenek genetikai tanácsadásra.Nem muszáj ma már amniot választani azonnal, van lehetőség vérvételes tesztet csináltatni, persze alapvetően drágák, viszont nincs vetélési kockázatuk.
2019. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!