Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi ertelme a baba sulyat...

Mi ertelme a baba sulyat saccolni a 13. heten?

Figyelt kérdés

Mar a 10.-en is elmondta a nogyogyasz, hogy kb. hany g, az elso gyerekemnel meg a vegen sem volt hajlando sulyt mondani az orvos, mert szerinte nagyon nagyot tud tevedni a gep, teljesen folosleges. Mar masik helyre jarok azota, 3 ev alatt ennyit valtozott volna valami, vagy ez orvosspecifikus? En nem akarom tudni a saccolt sulyt. Ha mar most elmondja mindig, es stresszel, hogy huu de nagy volt az elozo gyerekem szuletesi sulya es hossza (valamivel 4 kilo felett, es 55 centi, huvelyi uton, es ezen huledezett) mit fog mondani kesobb?...


Valtani nem akarok, mert sok mas szempontbol viszont nincs amugy bajom vele.


2019. máj. 6. 17:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Nalatok saccoltak mar sulyt ilyen koran?
2019. máj. 6. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden egyes UH leletünkön rajta van a becsült súly is. Van eltérés (veseciszta) így 3-4 hetente járunk kontrollra. Eddig 3 helyen jártunk, de kérdés nélkül minden leleten rajta volt a súlya is.
2019. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom.
2019. máj. 6. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

En multheten is voltam meg ma is voltam UH-n.

Elozo heten 1221 g volt most pedig kerek 1200g. Tan fogyott a gyerek vagy mi? :D

Idaig nem neztek ez volt a legelso UH .

28hkm

2019. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jo, hogyhogy nem volt eddig uh? Az volt a leghobb resze a varandosgondozasomnak az elso gyereknel, mikor 9 hetig semmilyen vizsgalat nem volt, most ugyanigy a 10. hetig nyugim volt.
2019. máj. 7. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az értelme hogy pl ha mész majd a 20. hét körül akkor meg tudják nézni hogy az előző UH-hoz képest megfelelően növekedett-e, nincs-e elmaradása. Természetesen ez majd a későbbiekben lesz még fontosabb, de 12-13 heti UH-n szerintem már protokoll, illetve a legtöbb gèp is magától számolja már a baba méretei alapján a súlyát is.
2019. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!